Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autisztikus tünet? Mas anyukak...

Autisztikus tünet? Mas anyukaknak is szokta húzni a 2 évese?

Figyelt kérdés

Sokszor húzz a kezem, többnyire csak akkor ha egyedül nem megy valami, de újjal is mutogat, amit tud mondja vagy kéri.

De pl megmutatni annyira nem szokott dolgokat, vagy az annak számit hogy frizbi szerűséggel jatszani akart tegnap, és odahozta adta nekem és varta hogy dobjam neki? Vagy hogy ment a babóca es odaadta a babócás plüsst?

Lábujjhegyezik meg sokszor mezitlab bar kiskoraban feszesnek itélték az Achilleszét.

Szokta nyitogatni az autó ajtaját és tologatja, kerekeit nem pörgeti. Tegnap mondjuk beledugta a csokit, meg beleakarta ültetni a figurat tudom ez normális.


Kitöltöttem az M-chat kérdőivet ott nem ért el pontot, azt nem tudom meghatározni hogy :mutatas. Tehát az megmutatásnak számit amit leírtam?


2017. dec. 14. 11:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Mintha játékot próbálgat jatszani, most töltötte a 2. Pl nézi a Sam tűzoltót, felveszi a sisakot, nekem.is odaadta h vegyem föl, ráült a tüzoltó autóra, ugy csinalt mint a mesében, eljatszotta hogy telefonál mint Sam, mehlg kért vizet a tűzoltókamionba.

Néha eteti a brumit meg a minyont de ezeket csak 1-2 percig. Legoval épít, huzogatóssal nem pörget hanem huzgalja a fajatékokat. Viszont vannak olxanok hogy a cumijait, holmijait szortirozgatja, dobozba, domperre, autosulesbe. Ez nem tudom rugalmatlannak szamit e?


M chatet kitoltottem minden ugy van ott ahogy kell de en megis aggodom annyi mindent osszeolvasgattam.

2017. dec. 14. 12:08
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egészséges kisgyerek.
2017. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akarja minden szülő fogyatékosnak látni a gyerekét. Most mi a gond? Hogy mezítláb jár??? Akkor én autista vagyok, jó hogy szóltál. Leírás alapján teljesen normális, egészséges, átlagos gyermeked van, diagnózist meg egy online kérdőívből nem állítunk fel, nem is értem, hogy jut ilyen hülyeség az eszedbe. Ha őszintén érzed, hogy vmi nincs rendben, akkor a gyermekpszichológust ajánlom, nem az online bohóckodást, ami szemmel láthatóan semmiféle biztos eredményt nem ad, hiszen a kérdésekre sem tudsz adekvátan válaszolni.
2017. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó két szavad a válasz a kérdésedre. Mindent összeolvasgattál.


Ezek alapján a gyerekednek nincs semmi baja.

2017. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__probl..


Egyszer már kiírtad, akkor is mondtuk hogy teljesen normális a gyereked, azóta is ezen kattogsz?

Miért akarod betegnek láttatni a gyerekedet?

Ez már lassan münchausen szindróma gyanús lesz nálad komolyan, előző kérdésnél normálisan válaszoltam neked, de lassan azt mondom te elméddel van a gond nem a gyerkedével.

2017. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a tesóm is folyton lábujjhegyen járt kiskorában. Mégsem autista, már 25 éves.
2017. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Dehogy szenvedek Münkchausen szindrómában. Egyszerüen túlságosan aggódó és féltő vagyok. Imadom a kisfiamat, rengeteget szenvedek érte egy bántalmazó apával szemben és lehet hogy ezert szorongok mindenen ennyire, mert igy elek. Egyetlen vigaszom az eltetoerom a kisfiam, nem.birnam elviselni ha barmiben hianyt vagy kart szenvedne. Mindig ovtam a szeltol is, tudom ez sem jo. De ha barmi baja esett is, megutotte peldaul magat akkor az apukaja terrorizalt egy hetig lelkileg olyan miatt ami a gyereken 10 perc mulva nyomnelkul eltunt. Televagyok felelemmel es aggodalommal, plusz olvastam es neztem videokat es mar magambabeszeltem lehet, de eleg furcsa hogy eltud jatszani ugy 15 percig egy kisautoval hogy morzsakat meg papirdarabokat pakol bele es attol felek, amit irtam.is ki, hogy ez a rugalmatlan es repetitiv viselkedest is jelentheti.

Vagy pl ha latott sirni multkor ( sajnos) mert ugy beutottem a kormom, kinevetett. Azt hitte hulyeskedek.

2017. dec. 14. 15:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidd szakemberhez, ne itt várd a sok hozzá nem értő szakvéleményét látatlanban.

Amúgy meg én sem értem, mit szív némelyik anyuka, hogy mindig be kell haluzni valami újabb neten olvasott baromságot.

2017. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi van veletek azot
2021. dec. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!