Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tej helyett mit adtok estere...

Tej helyett mit adtok estere egy ket eves gyereknek Azzal kel azzal fekszik Lecserelnem. Valamire mert betegsegkor nem Tul elonyos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 01:02
 1/7 anonim válasza:
32%
Tökéletes a tej , nem kell lecserélni, én is azon nőttem fel, semmi bajom és még csontom se tört el soha
2017. dec. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Igaz, hogy a tejtermék nem jó betegség esetén. Én úgy oldottam meg, hogy fele víz, fele tejből csinálom a kakaót. (Kakaóra a felforrósított vizet, rá a hideg tejet, így iható lesz és nem töményen a tejet issza).
2017. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én gyümölcslevet adok, mikor olyan betegsége van, hogy nem ajánlott a tej.
2017. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Este fogmosás után már csak vizet. Sima tejet am napközben sem kap, tápszerezik (ha cicizett volna azt kapna).
2017. dec. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

A kisfiam napközben ivott tejet vagy kakaót, illetve kapott tejterméket. Estére rendes, szilárd ennivalót kapott, illetve vizet ivott.

Tejet egyedül hasmenés esetén nem ajánlott, ugyanis fokozza a hasmenést. Illetve ha antibiotikumot szed, akkor legalább 2 órának el kell telnie az antibiotikum bevétele és a tej ivászata között.

2017. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rizstejet, kókusztejet pl. ha ízlik neki.

Hurutos betegségek esetén sem ajánlják a tejet.

2017. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zabtej és a kókusztej nálunk bevált.
2017. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!