Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sír az apjánál a gyerek?...

Miért sír az apjánál a gyerek? 7hónapos Amikor megszületett össze voltunk veszve 2hónapig utana kibékültünk és vissza költözött ide. A lányunk meg sír nála azóta . Ez már 5 hónapja így van.

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 11:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert egyből átpasszolja neked és kimenekül a képből, nem próbálkozik, ezért idegennek tartja. Ha rendesen próbálkozna és nem csak feszülten, idegesen felkapná egy percre, pár nap alatt "megenyhült" volna.
2017. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy kibékültetek? Nem vibrál a levegő köztetek?
2017. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Kibékültünk.
2017. dec. 31. 13:25
 4/26 A kérdező kommentje:
Szépen rendesen próbálkozik de sír
2017. dec. 31. 18:26
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk semmi probléma nem volt és nincs is. "csak" annyi, hogy a nap nagy részében velem van a babánk. Illetve volt olyan időszak mikor külön kérvényt kellett benyújtanom az apának, hogy ugyan foglalkozzon már a gyerekével, mert azt hitte, hogy elég napi pár perc vele :-D


A helyzet viszont hasonló, páromnál alig van el..... ha meglát engem, rögtön hozzám akar jönni. 9 hónapos.

Szoktatni kell a babát hozzá! Nálunk most jól haladnak a dolgok, mióta szabin van :-)

2017. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Napi hányszor pelenkázza, eteti, altatja? Hány órát foglalkozik vele?
2017. dec. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De nem tudja etetni,altatni,pelenkázni mert ordít ha a kezébe veszi őt vagy csak hozzá nyúl
2018. jan. 1. 01:28
 8/26 A kérdező kommentje:
És látom a férjemen hogy rossz neki ha a saját gyerekét a kezébe veszi és sír :/
2018. jan. 1. 01:33
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Ha azonnal leteszi a sírás miatt, így is marad... Meg kell szoknia. Én fiam folyton sírt életének első évében és még utána is, mindig mindenen, pedig az anyja vagyok. Szép lett volna, ha ezért nem etetem vagy pelenkázom :))
2018. jan. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

De amikor nála van ordít meg rugdosódik, csikar , harap így muszáj odaadnia nekem.

Ha pl csak játszok vele az ágyon odajön az apja akkor mindjart odabujik hozzám és nem enged el.


Fél tőle de miért?:(

2018. jan. 1. 13:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!