Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért sír az apjánál a gyerek?...

Miért sír az apjánál a gyerek? 7hónapos Amikor megszületett össze voltunk veszve 2hónapig utana kibékültünk és vissza költözött ide. A lányunk meg sír nála azóta . Ez már 5 hónapja így van.

Figyelt kérdés
2017. dec. 31. 11:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%

Itt a viszonyotokat és mindkettőtök hozzáállását kell felülvizsgálni. A babáknak jó szenzoraik vannak.


Esetleg nem dohányzik? Az sem lehet neki kellemes

2018. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem dohányzik
2018. jan. 1. 17:02
 13/26 anonim ***** válasza:
46%

Apja egy fenét. Ahhoz nem elég megcsinálni és jópofizni anyukával.


Ha nem egy idegbeteg állat, hogy attól félj, falhoz csapja a gyereket, ha nem bírja elhallgattatni, akkor menj el egy napra, bízd rá a gyereket.

Ha valóban az apja és nem a tévét fogja nézni fülhallgatóval a fején, míg a gyerek a másik szobában üvölt, akkor estére már ellesznek egymással.

2018. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom, feszült, ideges ("jaj, már megint sírni fog!"), nem fogja biztos kézzel, s ezt a gyerek érzi.

Plusz nyilván te is ott zizegsz mellette, hogy "add ide, add ide, majd én megnyugtatom", amit szintén megérez a gyerek.

Így soha nem fogja megkedvelni.

Jó ötlet rábízni.

2018. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, miért is ne. Menj el addig valahová. 1-2 óra is elég lehet.
2018. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra én is hogy itthon hagyom őket de nem tudnék úgy elmenni itthonról ha hallom ahogy sír
2018. jan. 1. 20:35
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor patt. Tenni nem akarsz, így változást se várj.
2018. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, az apjára hagynád, nem egy idegenre... Ha a jövőben sürgős segítségre szorulsz majd (megeshet!, hogy viseli hirtelen gondját?
2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az lesz a vége, hogy apuci ismét megelégeli a gyereksírást és lelép, ezentúl végleg.
2018. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Jó akkor holnap itthon hagyom őket 1 órára ha kibírom:)

Meg arra gondoltam hogy velünk aludhatna a gyerek lehet jobban hozza szokik

2018. jan. 1. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!