Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van bárki is aki hurcibálja a...

Van bárki is aki hurcibálja a babát/kisgyereket tüzijatekra/bulikba? Vagy mi ez a sok kérdés nekem szegezve ismerősöktől?

Figyelt kérdés

Egyedul vagyok kicsivel, dolgozom, tartom a napirendet, most szabadnapok vannak, szerintem atlagosan élunk.

De nem egy ismerosom kerdez pl most, megyunk e a terre tuzijatekra stb.elfelejtik ilyenkor hogy gyerekem van?de, majd ejfelkor 2 évessel fogok szambázni piás emberek között. Mit hisznek az ilyenek?


De ha meg válaszolok hogy ablakbol nezzuk a szomszed tuzijatekát es amugy itt alvasido van, akkor en vagyok maga a szánalom.


Den nyaron is mikor hosegriadoban invitálnak csavarogni es meg is sertodnek ha nem megyunk.


Mit valaszoljak az ilyenekre hogy jol jöjjek ki belole es ne szánalomnak tartsanak, vagy passziv befordultnak?


2017. dec. 31. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Amit modnhatsz, és utána rövidre van zárva a dolog, hoyg "más programom van" - hogy mi, ahhoz meg semmi közük.
2017. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Aki arra nem képes,hogy emlékezzen rá,hogy kisgyereked van,annak nem kell semmit se mondani.Főleg,nem magyarázkodni.
2017. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Az igazat. Nem te vagy az ufó, ők gondolkodnak furcsán.

Nem gyerektelen bulizó fiatalok? Max. tőlük tudom elképzelni.


De nem, eszünkbe nem jut lecipelni a 2 évest. Annak örülünk, ha nem ébred föl majd a durrangatásra és cseppet sem tartom szánalmasnak.

2017. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondanék, hogy 2 évessel nem tudok éjfélig kint lenni a téren, 2 évessel nem tudok 40fokban mászkálni, ennyire egyszerű.
2017. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi az elsőt választom.


Mert hát nekem még attol lehet jobb programom lesz mint nekik :)aki meg nem fogja hogy miért, az maradjon az ő baja.

2017. dec. 31. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Attól még, hogy neked nyílván a gyereked körül forog az életed más még nem feltétlenül tudja fejből a gyermeked korát, napirendjét, alvási szokásait stb.

Múltkor a barátnőm kért szívességet hogy vásároljak be neki, mikor megérkeztem leüvöltötte a hajam, hogy merek csengetni hiszen délben alszik a gyerek!!!???. Hát nekem honnan kéne tudnom vagy miért kéne ezt fejben tartanom?

Ez csak egy példa történet volt. Szerintem gondold át mások szemszögéből. Mindenkinek megvan a maga élete és a fejben tartandó kötelességei. Megbocsáthatod ha tévednek.

2017. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

6, szerintem meg nem barát az, aki legalább nagyjából nincs tisztában a barátja gyerekének korával. Ha annyit tud, hogy "kicsi", az pont elég hogy ne tegyen fel ilyen marha kérdést, hogy miért nem rángatja magával bulizni.


A te példád egészen más. Egy gyerek napirendje amíg kicsi, hónapról hónapra változik.

Ennek tudását nem lehet számonkérni olyantól, aki nincs napi kapcsolatban.


Kb. 1 év felett, amikor átáll az 1 alvásra, onnantól marad már fix huzamosabb ideig. Azt már nem nehéz megjegyezni.

(Mondjuk nekem gyerektelenül is alap volt, hogy nem csengetek kisgyerekeshez, hanem telefonon csörgök, amit lenémít az ember, mert bármikor aludhat.

Azt viszont nem üvöltöm le, akitől szívességet kérek)

2017. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Férjemmel mindketten vendéglátósok voltunk gyerek előtt. Tehát a szilvesztert nem töltöttük együtt, mert dolgoztunk. Amióta megvan a fiunk, én ugye mindig itthon vagyok, Férjem majdnem mindig. Szóval nekünk az a legjobb szilveszter, ha itthon lehetünk együtt.

Fiunk tavaly maradhatott fent először éjfélig, 3,5 éves volt.


Szerintem ha gyerek előtt buliba járós, utcán szilveszterezős voltál, akkor azért kérdezik. Aki közel áll hozzád, az nem fog szánalmasnak tartani ezért, mert tudja, hogy kisgyereked van. Aki meg nem tartja ezt észben, az meg nem lehet valami közeli barát. Az ilyenekkel nem is érdemes foglalkozni. Gondolom gyerektelenek, ezért fogalmuk sincs, milyen kisgyerekkel (vagy a leszrom szülők, akiknél sima hétköznap is tombolhat este 11-ig a gyerek, az sem érdekli őket...).

2017. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi néztünk vele tüzijátékot 2 évesen. Mond meg, hogy nincs kedved és kész.
2017. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont az utolsónál!!!
2017. dec. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!