Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden kisgyerek ilyen?

Minden kisgyerek ilyen?

Figyelt kérdés

En mar komolyan kezdem ugy erezni, hogy sose fogok szot erteni vele. 16 hos mult, meg nem beszel 1-2 szonal tobbet (ez,az,nem, anya).

Egesz nap nyavajog, morog, hisztizik. Semmi nem jo neki. 10 percig elvan a jatszoteren aztan mar vergodik. Nem tudok olyat csinalni ami jo neki.Alig tudok barmit csinalni tole, egyfolytaban azt akarja h felvegyem de ha felvettem akkor rogton le akar menni. Tisztaba tenni is alig tudom mert forgolodik, rugdos. Allandoan olyat csinal amit nem szabad, tudatosan: felkapaszkodik a hutore, megprobal beleharapni a cipokbe, minden szöszt, kavicsot a szajaba vesz. Amikor raszolok hiszti.Nagyon nehezen telnek a napok. Este mikor hazajon az apja akkor jobb mert szereti ha tobben vagyunk.

Annyit jatszottam vele, olyan sok jo helyre vittem az elmult evben, nem ertem miert ilyen. :(


2018. jan. 3. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Normális, kicsi, sok mindent nem ért még. De ez még közel se igazi hiszti, inkább szepa. Készülj fel, 2-2,5 éves kor körül jön a fekete leves.

A beszédfejlődése jobb is, mint az átlag, vicces, hogy kevesled. Látszik, hogy nem olvastál semmit a gyerekek fejlődéséről.

2018. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom h meg nem kene beszelnie, a szot ertenit ugy ertettem, hogy nem tudok vele egy hullamhosszra kerulni. Valahogy mas gyerekek nem tunnek ennyire nehez termeszetunek (persze azokat nem latom egesz nap). A hiszti meg hiszti, egyik pillanatban veri magat a foldhoz masikban meg mosolyog ha olyan tortenik ami tetszik neki, nem tudok jobb szot ra.
2018. jan. 3. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem minden gyerek ilyen. Amiket leírtál, inkább egy 11-12 hónaposra jellemző, de azért még korai elkezdeni aggódni.
2018. jan. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
És szerinted nem mindegyik ilyen? Kicsi, az tetszik neki ha rágcsál dolgokat és ha felveszed, a játszót pedig lehet nem szereti, találj ki valamit, ami tetszik neki.
2018. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

nem mindegyik ilyen. Az én 15 hónaposom szóról szóra ugyanilyen :)) legfőképp annál a résznél nevettem hogy felkéri magát és utána egyből lemenne....:) igen, éppen ilyen. Viszont van egy nagy tesója aki meg pont ellenkezője volt 15 hósan. gyönyörűen beszélt, halál nyugodtan órákig eljátszott szöszölt egyedül stb

Megmondom őszintén nekem nem teher hogy a hugi ilyen most...úgy fogadom el ahogy van, ilyen kis széllelbélelt hiszti gépnek :) elmúlik hamarosan, napról napra könnyebb lesz, a dackorszakban is benne van már, azért ilyen, 3 évesen már egész jól lehet velük kommunikálni :)

2018. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!