Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7-8 éves gyerekek nagy részéne...

7-8 éves gyerekek nagy részének tényleg van már tablete és telefonja?

Figyelt kérdés
A 2.osztályos lányom azzal jött haza az iskolából tegnap , hogy sok osztálytársa tabletet vagy telefont kapott karácsonyra (ő pedig roszul érezte magát , hogy csak játékokat kapott).
2018. jan. 4. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

Nálnuk a lányom tuti, hogy majd csak 5-ikben kap telefont, ha akkor kap...

Tablettet most vettünk egyet a családnak. Mindketten férjemmel laptopról dolgozunk, de tablettünk nem volt még.

ìgy a család kapott egyett közösen, a gyerekeknek van rajta saját felhasználó rézsük, így ott vannak a játékok. kb félórát tabletezhettnek.

Ja a nagy 7,5 éves.

2018. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Nyilván nem mindegy, hogy kis faluról, vagy egy nagyvarosrol van szó. Vidéken nem hiszem, hogy mindnek lenne, városban már inkább. Semmi baj nincs ezzel, haladni kell a korral. A technika nem ellenség, csak jól kell használni
2018. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Kiírtad a bennem megfogalmazódott kérdést:-)))Pont tegnap ezen gondolkodtam, az én fiam is másodikos, és neki sincs még, nem is nagyon akarok neki, de biztos sokuknak van már az osztályból is.Bár ő itthon tud laptopozni, azon játszani, mesét nézni.De így is sokat tudna ott ülni, hát még ha lenne neki saját......Igen, haladni kell a korral, bár azt nem értem hogy jön ide hogy vidéki vagy városi, gyerek az gyerek, ember az ember itt is ott is.Ez elég lenéző hozzáállás a második válaszadótól.Mi faluban lakunk, hát nálunk is van technika, internet, telefon, nem a holdon élünk, attól nem városiak vagyunk.Szerintem a tablet nem jó gyereknek, leköti értelmetlen dolgokkal,mikor annyi minden más jétéklehetőség van, jó időben meg legyen a gyerek szabadban, ne bent üljön tabletet nyomkodva.Ez a véleményem.Lusta szülőknek mondjuk jó ötlet, addig sem kell a gyerekkel foglalkozni.Úgyhogy amíg lehet én húzom az időt, és nem veszek neki, de nem is könyörög érte szerencsére.
2018. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Szuper, csinalhatjak a szelfiket es szerkesztgethetik magukat a jatekos photoshop alkalmazasokkal 7evesen! Gratulalok a szuloknek! Az enyem ugyan nem kap.
2018. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
92%
Tavaly az én akkor 5-es lányom volt az egyetlen az egész felsőben akinek nem volt telefonja, idén kapott.
2018. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Telefon senkinek nincs, tablet sokuknak.

(elsős kisfiú)

2018. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már óvodásokat is ismerek, akiknek van.....
2018. jan. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk van egy családi tabletünk, időnként rákapnak a gyerekek (4.5 és 3 éves) és azon néznek mesét de pl már 3 hete csak a szobánkban hever. Esetleg zenét szoktunk rajta hallgatni. Saját tabletet szelfizgetésre tutti nem vennék egy 7-8 éves gyereknek, telefont meg pláne nem. Igaz, mi falun lakunk, itt nem is nagyon elterjedt az, hogy pár évesen már ilyesmiket kapjanak.
2018. jan. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Azok a válaszok miért vannak nullán ahol a gyereknek nincs vagy még nincs tablete?

Olyan szánalmas tud lenni ez az oldal.

2018. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Fiam 9 eves. Termeszetesen nincs telefonja, tabletje. Van itthon tablet tobb is, jatszik is rajta idonkent.

Lanyaim 12-13 evesen kaptak telefont.


A 9 evesem legokat es konyveket kapott karacsonyra.

2018. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!