Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha a 2,5 évesem már hetek óta...

Ha a 2,5 évesem már hetek óta nem alszik délután, akkor ez már végleges szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miert nem alszik?
2018. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom azért nem alszik, mert a kérdező nem éjfélkor fekteti le, mint a sok idióta, ütnivaló "anyuka", hanem normális időpontban, így nappal - teljesen érthető és normális módon - nem álmos.
2018. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Kettes, te sem sokat konyitasz a dolgokhoz;)


Mindharom gyerekem aludt kb. 5-6 eves korig delutan. Es erdekes, este is.

2018. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg ez már végleges.
2018. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Holnap megkérdezem tőle miért nem alszik. Bárcsak tudnám!


Este kilenctől, reggel nyolcig alszik, emellett azért délután is aludt egy órát de, most már vagy két hónapja teljesen elhagyta, nem tudok mit csinálni.

Annyira nyűgösnek se mondanám, nekem is azért fura, mert úgy tudom azért még az óvodában is aludni szoktak.

2018. jan. 8. 22:32
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
ne aggódj,majd az oviban visszaszokik.Enyém is ezt csinálta,mióta ovis, alszik.Kivéve a téli,nyári szünetet.
2018. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Másodiknak mi baja???:)

Ha hetek óta, akkor az véglegesnek tűnik...de én azért meg mellebujassal probalkoznek...oviban is van meg délutáni szunya...gondolom Tied nem bolcsis...normálisabb óvodában azért erre felkeszultek...az én 4 evesemnek volt időszaka, hogy pár napig kimaradt a délutáni...de ha hetek, az szerintem végleges

2018. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem bölcsis, majd szeptembertől megy óvodába, de csak fél napra, külföldön lakunk, itt csak napi 3 óra óvoda van.

Sosem volt nagy alvó, már egészen kicsinek, pár hetes, pár hónapos korában is 20-30 perceket aludt napközben.

Szeptember, még annyira messze van, mert akkor esetleg ha lefárad délelőtt az óvodában, de ha addig sem fog aludni akkor meg szerintem teljesen megszokja szervezete.

2018. jan. 8. 23:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Gondolom próbálkoztál vele csak nem aludt el. Nem hinném, hogy visszaszokik a nappali alvásra hetekkel később.
2018. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jó sokat alszik éjjel, így annyira nekem nem meglepő.

Lányomat 8-kor fektetjük, kb. 1/2 9-9-re alszik el és legkésőbb 6-kor már kuruttyol.

Még így is volt olyan időszaka, amikor bepróbálkozott a délutáni nem alvással, de ő hulla volt közben. Kicsi "erőltetéssel" visszaszokott. Jellemzően 1,5 órát alszik délután.

2,5 lesz.

2018. jan. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!