Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy fegyelmezzem? Egyáltalán...

Hogy fegyelmezzem? Egyáltalán kell e vagy majd kinövi?

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiúról van szó, aki nagyon öntörvényű. Egyértelmű, hogy direkt rosszalkodik, ha nem az van amit ő szeretne addig ordít míg el nem éri amit akar, óriási hisztiket vág ilyenkor. Sokszor játékokkal dobál minket, ha mondjuk, hogy nem szabad már csak azért is csinálja. És hát nem túl jó érzés mikor a fakockát vagy nehezebb játékot hozzánk vág. Sokszor harap, de olyan szinten, hogy sebek keletkeznek. Egyébként jó kedélyű kisfiú, mosolygós, barátkozós, nem fél senkitől, jól eszik és korához képest megfelelően fejlődik.

2018. jan. 9. 10:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

6os válaszíró:

Ne haragudj, hogy ekkora hibát vétettem, de már rég aludtam egy jót! Folyamatosan jönnek a fogai, napok óta szinte semmit sem aludtam. Az este 22 után elaludt, 1 előtt már felkelt és egészen 9 óra után néhány perccel aludt el. Nekem meg napközben is elég sok dolgom van, de a házimunka egy részét éjszaka végzem.


Köszönöm mindenkinek! Ment a zöld kéz! :)

2018. jan. 9. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!