Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veletek is előfordult ilyen?

Veletek is előfordult ilyen?

Figyelt kérdés
A négy éves kisfiam múltkor úgy jött haza az oviból hogy boldogan újságolt hogy az egyik kislánnyal az oviban elbújtak és egymás nadrágjában nyúlkáltak. Ilyenkor hogy kellene helyesen viselkedni? Mondjam neki hogy ilyet nem szabad csinálni? Beszéljek az óvónővel? Vagy esetleg hagyjam figyelmen kívűl ezt? Ti mit reagáltatok volna?
2018. jan. 14. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, hogy ezt miért nem illik. Ne legyél szemrehányó, egyáltalán ne büntesd meg, csak az ő szintjén.
2018. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Semmi baj,ne keríts túl nagy feneket neki. Se pozitívan,se negatívan ne ítéld meg. Anyukám óvónő. Ez a viselkedés a normális,minden egészséges fejlődésű gyerek megcsinálja. A szexuális fejlődés része.

Elmondhatod neki,hogy ne nyúlkáljon oda,mert biztosan piszkos volt a keze az udvaron,és oda úgy nem nyúlunk.

2018. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelmen kivul semmikepp ne hagyd szerintem. En tuti igyekeznek a leheto legsemlegesebb(nem leszidva) hangnemben beszelni vele,hogy ezt nem illik csinalni. Nincs azzal baj,hogy kivancsi ez egy termeszetes dolog de nem illo mas nadragjaban nyulkalni,mert ahogy az elottem kommentelo is mondta nem higienikus es a sok baci,ami a kezukon van okozhat problemat. Plusz nem tudhatod,hogy a kislany szulei ha o is ujsagolja otthon,hogy reagalnak majd inkabb probalj meg a szintjen elbeszelgetni vele es megelozni a kellemetlensegeket.
2018. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Velem is előfordult gyerekkoromban, de én nem mondtam el a szüleimnek. Talán valahol tudtam, hogy leszidnának. Úgyhogy szerintem örülj, hogy ilyen jó a viszonyotok, hogy megoszt veled ilyeneket :)
2018. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!