Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megüt a kisfiam,22hónapos....

Megüt a kisfiam,22hónapos. Ti, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
22hónapos, dac korszakba léptünk és sokszor rám csap, ha valami nem tetszik neki.. Nem szoktam bántani, de néha már ,vissza adtam neki. Nehanyszor nevetett es kerte, hogy még.. Ma meg pl. csak még jóba nekem esett, igaz olyat nem tudok adni neki, amit igazán meg is érezne.

2018. jan. 23. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
35%
3as! Egy valaki írta! Szóval leundorítózol minket, de te vagy az. Mi csak azt csináljuk, mint anyád!
2018. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat! 4esre vonatkozott
2018. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha épp lábmagasságban van, és ott csap oda (mert pl. épp olyasmit akar, amit nem engedek meg neki) akkor semmit sem reagálok, mintha észre sem venném. Azt szeretném ugyanis ha rájönne, hogy csapkodással semmilyen formában -sem negatív, sem pozitív formában-nem tudja a figyelmemet felkelteni.


Ha épp ölben tartom és úgy kezd el csapkodni, csípni (ezt általában játékból csinálja), ami fáj ezért nem tudom ignorálni, akkor lefogom a kezét és rászólok. Ha folytatja, leteszem a földre.

2018. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!