Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy reagálnátok ha valaki...

Ti hogy reagálnátok ha valaki lecigányozná a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Kolléganőm testvére már többször azt mondta a lányomra hogy biztos cigány. Először nem vettem komolyan mert annyit mondott hogy annyira szép a lányom,olyan mint egy baba, ez biztos azért van mert "van benne egy kis vonó" (hogy őt idézzem). Megkérdeztem miért mondja, erre azt mondta azért mert nagy barna szemei vannak hatalmas szempillákkal, meg göndör haja. Nem is értettem miért mondja hisz amúgy fehérbőrű, meg világos barna haja van. Sem az én családomban sem a párom családjában nincs roma. A múlthéten viszont már megint kétszer megjegyezte hogy biztos hogy van benne vonó azért ilyen szép mert cigánylány, mikor mondtam hogy ne beszéljen hülyeséget azt mondta hogy neki hiába mondom mert nem tudom meggyőzni hogy nem így van. Annyira idegesít hogy folyamatosan cigánylánynak nevezi a 3 éves lányomat.
2016. jan. 25. 14:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kolléganőd testvére?... Hát nem igazán érdekelne a véleménye.. Illetve pont annyira amennyire X ismeretlen emberé az utcáról... Nem tartozol neki a családfád részletes bemutatásával, higgyen amit akar.
2016. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mondjad neki, hogy igen van ! Hagy írígykedjen tovább !
2016. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbálnék ajánlani neki egy jó szemészt :) Vagy ideggyógyászt! :)
2016. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos odavan a cigányokért. Vannak emberek, akik azt hiszik, hogy jópofák, vagy jót akarnak mondani, de pont a visszájára sül el. Szerintem a kolléganőd egyszerűen csak primitív. Mond el neki, hogy azért nem minden göndör hajú, vagy barna szemű ember cigány, óriási tévedésben van.

Nem tudom, ő külsőleg milyen típus, de biztos, valahogy visszavágnék neki valami hasonlóval.

2016. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg cigány lenne a gyerekem, akkor nem szólnék rá semmit, hisz nem sértette meg, csak az igazat mondta.

Ha meg nem lenne cigány, akkor kinevetnám, hogy baj van a látásával.

2016. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért találkozol vele ilyen gyakran. Én elkerülném. Ha pedig megint nekikezd, biztos, hogy leoltanám, szólnék, hogy fejezze be. Vagy szólj a kolléganődnek, nem is értem, mi közöd a nőhöz. Hogy kerül ez oda, ott dolgozik ő is? Oltsa le a testvére.
2016. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem szólnék, nem különösebben mozdítana meg a dolog.

A lányom a terhesség végén 4D ultrahangon úgy nézett ki, mint egy tipikus néger baba: lapított orr, vastag ajkak, göndören úszkáló haj.

A lapított orr egyértelműen az apjától jött, neki is ilyen van. Ott a szonográfus viccelődött azzal, hogy "hát, már most látszik a hasonlóság az apukával, bár a gép bőrszínt nem mutat".

Röhögtünk rajta egyet és ennyi, én nem vettem rossz néven.



Vagy ott van apukám. Sötét bőrű (legalábbis áprilisban kimegy kapálni pár órát, és már csoki színű), gyerekként meg hegedülni tanult. A mai napig viccelődik vele, hogy állandóan cigánygyereknek nézték a sötét bőre meg a hegedűje miatt.

Egyszer rákérdeztem, hogy amúgy felmenői között nincs-e cigány; vállat vont, hogy bár ő nem tud róla, akár lehet is, fogalma sincs.

2016. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny a lányodra ? Primitív beszólásokra még akkor sem kell felkapni a vizet, hogyha echte cigány lenne a lánykád. És, ha lenne a lánykádban "vonós vér" , az miért fájna neki?!? Az ilyen ember törődjön győzike aktuális szukájával, az az agyi nívója az ilyen irigyeknek! A nagy barna szemek , hatalmas szempillákkal és a göndör haj nem csak cigányokra jellemző egyébként se. Most mondanád meg annak , aki a lányodat bántja , hogy vannak fehérbőrű cigányok is , ő vajjon cigány-e ?!? Nagyot lesne , ugye? Szrj bele , őt minősíti, amit tesz és majd megúnja! Füled kettő : egyiken be....másikon ki.
2016. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
Kolléganőd testvére biztosan jobbikos . Vagy szimplán féltékeny?
2016. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
sz@rnék rá
2016. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!