Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nem drága ajándék...

Szerintetek nem drága ajándék ez egy 9 éves kisgyereknek?

Figyelt kérdés
A kis srác a nagyapjától egy Samsung Galaxy S8+ típusú mobilt kapott, ami ugyebár eléggé törékeny, és valószínűleg a negyedét se fogja kihasználni a mobilnak. Nem sajnálom tőle, de szerintem túlzás. Engem csak a véleményetek érdekel, előre is köszi!

2018. jan. 25. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Relatív, kinek mi a drága.. Bizonyos körökben nem drága :)
2018. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Átlagos szerintem, sajnos fiam osztályában is ilyen telefonokkal járkálnak.

Pont múlt héten mondta a fiam egy kisfiúnak iphone x van, erre mikir mentem érte megmutatta..

2018. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%
Szerintem elég lett volna neki samsung s7 edge is 🤣🤣🤣
2018. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

'Nem sajnálom tőle, de szerintem túlzás.'


Egyfelol siman csak irigy vagy.


Masfelol meg hadd dontse mar el az ajandekozo, mit akar adni a gyereknek.

2018. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem, ha anyagilag nem gond. Én még nem vettem meg a fiamnak csak magamnak. Neki s5öse van még csak, mert még elég szeleburdi. 6 éves.
2018. jan. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Úgyse sokáig lesz meg a kissrácnak, nem adok két hetet és vagy ellopják vagy elhagyja vagy tönkrevágja.
2018. jan. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
9 évesnek minek mobil?
2018. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha Papa megengedheti magának akkor miért ne? :) Gondolom még főként játszani fog vele.vegyetek neki jó kis tokot,tanítsd meg majd vigyázni rá.Suliba meg úgysem viheti.
2018. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Én eleve képernyőellenes vagyok (ha nem telefonál, hanem videót néz rajta vagy játszik), másrészt fölöslegesnek tartom 9 éves számára a mobiltelefont, pláne a drágát. Igazat adok annak, aki írta, hogy nem sokáig lesz meg, mert vagy ellopják vagy elveszti.

Ami az anyagi részét illet, ha nagypapa szereti szórni a pénzét, az az ő magánügye. Én biztos nem vennék ilyen értékben ajándékot. Ill. egy 9 éves már kb. tudja az ajándék értékét. Nevelési szempontból is rossznak tartom, ha hozzászoktatják a drága ajándékhoz.

2018. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Négyes! Elégedett vagyok az LG V30-ammal, ami egy szinten van vele. :)


Én a kis srác apját ismerve már látom, hogy ki fogja magának sajátítani a telefont.

2018. jan. 26. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!