Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet azért sír az apjánál a...

Lehet azért sír az apjánál a gyerek mert amikor terhes voltam össze vesztünk nagyon csúnyán?

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 10:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés???
2018. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már nem tudok mire gondolni
2018. febr. 2. 10:47
 3/20 A kérdező kommentje:
2018. febr. 2. 10:48
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂 És ne csodálkozz ha a hentesnek meg a nyakába ugrik majd mert szép húst adott a terhesség alatt.
2018. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jólvan na xddd
2018. febr. 2. 11:01
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha ti túl tudtatok lépni rajta, akkor nem ez a gond. Nem kell erre annyira rágörcsölni. Nagymamákhoz, idegenekhez milyen a viszonya a kicsinek?

Egyébként mire a férjem hazajött a minkából nálunk is minden a feje tetejére állt. Hiába volt napközben nyugodt, estére elfáraft és sokszor nekem is nehezebb volt megnyugtatni. De eszembe nem jutott volna a férjemet hibáztatni miatta!

Hétvegére meg mindig ideért valamilyen front. De ez sem a férjem hibája.

Ha pedig ennyire nem működik, nem kellett volna egyedül hagynod őket. Szerintem az a baj, hogy eröltetve van.

2018. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Először fél mindenkitől de utána jól elvan mindenkivel csak a ferjemmel nem
2018. febr. 2. 11:10
 8/20 anonim ***** válasza:
6%
Én meg hiszek ebben, igen. Amikor terhes voltam és valami csúnyát mondtam a magzatra meg se mozdult nekem egész nap, néha gondolom forgott, nyújtózott, de hiába beszéltem hozzá nem jött oda a kezemhez, nem boxolt oda, az apjának viszont igen. Egyszer viszont nagyon összevesztünk, csúnyán beszélt a gyerekről is és akkor neki nem mozgott többet, előtte mindig mikor hazaért, hallatta a hangját, vagy a hasamra tette a kezét, odahajtotta a fejét óriási disco kezdődött bent, de onnantól 2-3 napig semmi sem volt. Ha éppen nagyon mozgott és a férjem odatette a kezét azonnal leállt. Oké, lehet mondani, hogy véletlen, le lehet pontozni, de szerintem ez nem lehet véletlen. Mikor még terhes voltam volt egy lakótársunk aki miatt rengeteget idegeskedtem és sírtam, feszült voltam miatta, állandóan szidtam. Mai napig (10 hós) ha látogatóba jön hozzánk, a gyerek ordít, bömböl, sír amíg el nem megy, vagy amíg mi nem megyünk inkább el addig otthonról. Ez is lehet csak véletlen, de szerintem nem az. Próbáld a babádat az öledbe venni, úgy, hogy a párod látótávolságon belül van, de azért ne olyan közel, és magyarázni neki, hogy már minden rendben, nagyon szereted az apukáját, az apukája is téged és őt is és nagyon rossz neki, hogy így fél tőle. Mondd neki, hogy nincs oka félni, most már eleget “büntette” szeresse egy kicsikét. Szépen, lassan, szavakkal. Tudom, nem érti, de szerintem egy próbát megér.
2018. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

És ha erre fogod, attól mi változik?

Mit fogadtál meg a másik kérdésben javasoltakból?

Mennyit hagyod őket kettesben?

Vsn egyáltalán a változtatásra szándék benned és a férjedben?

2018. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8, ez butaság. Biztos meghallotta a magzat hogy csúnyát mondtál rá ?! Ez egy helyen volt hihető: Stephen King Mutáció c. könyvében, de ott rossz vége lett szóval ha a magzat a hasadban értette mit mondasz, én a helyedben félnék.
2018. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!