Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől ébredhet óránként...

Mitől ébredhet óránként másfél éves gyermekem?

Figyelt kérdés

Kb két hete tart ez az állapot egyszerűen nem tudok rájönni az okára... Nem beteg, nem jön foga(3hónapja). Fázik, melege van, éhes, szomjas stb ezek nem hiszem. Panelban lakunk meleg van (27fok) párásítok.

Minden ébredéskor csak cicin alszik vissza. Velünk egy szobában van, de külön ágyban.


2018. febr. 7. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban szeparációs szorongásra tippelek.

A másik: nem tudom milyen ágyban alszik,de hasonló korú volt a kislányom amikor ugyanezt tapasztaltam,lecseréltük sima leesésgátlósra,amiről magától le tudott mászni és mint a kisangyal úgy aludt.

Egyszerűen utálta a kiságyat...

2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Atyaég, 27 fokba én el se tudnék aludni nem hogy óráként kelni :O

Tudod hol alváshoz kb az ideális 18-21 fok?

Szegény gondolom nagyon melege van,megszomjazik tőle és ezért cicizik annyit, sürgősen változtass ezen a hőfokon mert nagyon egészégtelen.

2018. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon melege van. Ne ciciztesd, hanem adj neki sűrűn inni. Ha lehet, csökkentsd a hőmérsékletet legalább 21-22 fokra. Ilyen melegben még felnőtt sem tud aludni.
2018. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én másfél évesem 3-4 óra alvás után szintén ennyit volt fent éjszaka, nem tudtam visszaaltatni. Ez ment egy hónapon keresztül. Szobát cseréltünk (ott 24 fok volt, ahol most alszik 22-23) és kapott egy új ágyat. Azóta 21kor elalszik és reggel 7kor kel (+- pár perc). Nagyon meleg lehet nálatok. Mi felnőttek is nyugtalanok vagyunk a hőségben, a kicsinek se jó.
2018. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány foga van? Mert az hogy 3 hónapja nem jön egy dolog. Az utolsó 4 fog az igaz, hogy ritkán jön ennyi idősen, ha már 16 foga van.

Az én fiam 3 órás ébrenlétet csinált másfél évesen jellemzően éjféltől és nekünk is bevált a leesésgátlós ágy. Ha fel is kelt, 3 óra helyett 10 perc alatt visszaaludt. Utálta.

Szerintem ne zárd ki azért, hogy melege van. Elég sok a 27.

2018. febr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!