Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinteteket most sikerülhet...

Szerinteteket most sikerülhet neki?

Figyelt kérdés
Kislányom négy napja nem enged magára pelust adni nappalra,és eddig mindig bepisilt,nem szólt,viszont tegnap ,meg tegnapelőtt már egy párszor szólt,hogy kell neki,még volt hogy akkor is mikor nem kérdeztem,de még vannak balesetek.Azért kérdezem,mert két hónapja volt olyan bónája,hogy minden nélkül magától kérte pisihez a bilit,még utközben is visszatartotta míg hazaértünk,és egyszer csak abba hagyta és nem szólt kb két hét után.Jó volna,ha most nem "esne vissza".Szerintetek ha multkor visszaesett megint visszafog,vagy most már talán jobban érti a lényeget?Amugy 21 hónapos.Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 7. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
egyébként pár napja gondolkodom, h nem adok rá pelust kintre. általában a nagyszülőknél játszik az udvaron du. szerinted megpróbáljam? max. elviszem a bilijét, mert azt szereti:)
2010. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

szerintem próbáld.MÉg nem próbáltad,hogy mondod neki,hogy pisilje le a fűszálat,vagy pisiljen a cicának,meg a kutyusnak?Én mikor először pisiltettem kinnt,letettem neki egy szép nagy levelet,és mondtam neki,hogy pisiljünk le.leguggoltattam,és aranyom nyomta a pisit,és olyan büszke volt,hogy lepisilte.Utána meg mondtam,hogy pisiljen a cicusnak,és akkor is pisilt,aztán mindig kitalálok neki valamit,de már szeret kinnt pisilni.Meg most nagyon meleg van,szerintem nyugodtan leveheted róla.Ha be is pisil,nem fog megfázni

Meg én viszek mindig magammal váltó ruhát a biztonság kedvéért

2010. jún. 7. 14:21
 13/13 A kérdező kommentje:

na mennem kell,mert felkelt a kincsem.ha gondolod majd írj privit

minden jót,és sok boldogságot

2010. jún. 7. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!