Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisiskolás gyereknek hanyag...

Kisiskolás gyereknek hanyag tartásra mi az, ami tényleg használ? Úszás sajnos kizárva.

Figyelt kérdés
Csak tapasztalat érdekel, nem hallomás vagy olvasás alapján adott javaslat. Pl. milyen fajta torna, jóga, tartáshavító eszköz vagy egyéb megoldás. Tudom, hogy reflexből az úszást szokták javasolni, de a mi esetünkben (nem mozgásszervi okból) ellenjavallott.

2018. febr. 12. 19:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

De nem érted, hogy kisgyerek is, ahogy felemeli az iskolatáskát, vagy a laptopját, úgy felemelheti a súlyzót is???

Nem érted, hogy nincs szükség egy 400kg-s lóra ahhoz, hogy összehúzza a lapokáját. Sőt, felesleges közbe ugrabugrálni is ami külöben kerülendő gerincbetegeknek.

És kipróbáltam az úszást és ott nem kell figyelni a gerincre, nem kell összehúzni a lapockákat, tehát nem ér semmit.


És sok embernek nincs ideje heti 5 órát autózni, csakhogy rózsaszín ruhába húzza össze a lapockát.


Ugyanis a kérdés pont az volt, hogy mi az ami a legjobban használ, és ne fárasszanak olyanok mint te.

2018. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Szerintem se fáraszd magad. Nyugodtan engedd el ezt a kérdést. Nincsen semmi baj. Menj, kezdj el élni.
2018. febr. 14. 05:38
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
engedd el te a válaszom és vidd a gyereked ortopédiára ahol megmondják
2018. febr. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Eszembe jutott, ez a balett, lovaglás, úszás nem a szülők álma, akik a gyerekükön akarják kiélni az ő sikertelen gyerekkorukat?
2018. febr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Amúgy me ne értsd meg, hogy a súlyzó nem kusgyereknek való, azt meg senki sem mondta, hogy az úszásnál kire kell figyelni. A lapockák összezárása se izmosít, hanem a tartásra kényszerít. Képzeld el nem is rózsaszín tütüben vannak. Ja és megsúgom, nem ugrálnak sehova. És ha az ugrálás rossz egy gerincbetegnek akkor a súlyzó nem? Engedd el a témát, ja és a szülő is járhat lovagolni, balettozni, futni, boxolni tudom is én akármit. És amúgy meg az ortopédián megmondják majd.
2018. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Minek vinném ortopédiára vagy hallgatnék bárkire, mikor itt vagy nekem TE! <3 :)
2018. febr. 14. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!