Szemüveges ovis?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek ovis korú gyermeke szemüveges?


Hogyan vettétek rá, hogy rendesen hordja?


Nekem is kellett (volna) mikor ekkora voltam, nagyon utáltam és ha fejre álltak sem viseltem rendszeresen, ennek az lett az eredménye, hogy folyamatosan romlott a szemem persze


A 4 évesemnek most írták fel, ötletem sincs, hogyan csináljuk majd...

Egy ovison sem láttam még szemüveget..


2018. febr. 13. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyém 2 éves kora óta hordja. Egyből hordta nem volt gond. Van benne dioptria de nélküle is lát. Inkább kancsalság miatt kell. Most ovis és semmi gond nincs.
2018. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesom kisfia szemüveges, mutatott neki meseszereplőket akik szemüvegesek és klassz vagány dolognak tüntette fel. A Bartos Erika Százlábú cimü könyvében is van egy vers a szemüvegről.
2018. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Mi egyből rendes szemüveget vettünk neki, csak a végén volt gumis, hogy ne essen le.

A gyerek szemüvegek annyira ocsmányak, próbálj szépet választani

2018. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk nem csináltunk sápitozást, nem sajnálgattuk, hanem együtt elmentünk keretet vásárolni, megünnepeltük a nagy eseményt és vártuk hogy elkészüljön a szemüveg.


És tényként közöltük, hogy akkor ezt hordani kell, mint mondjuk azt, hogy reggel fel kell öltözni kinti ruhába.

2018. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Csak egy kis pontositas: ha nem hordja a szemuveget nem attol romlik tovabb a szeme. Ha romlani akar romlik ha hordja ha nem.
2018. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szemüveges vagyok, így nem újkeletű a dolog - ebben nőtt fel, hol alváson kívül 95%-ban rajtam van :)


Egyébként meg megmondtam neki, hogy ez nem kívánságműsor. Rossz a szeme, MUSZÁJ viselnie, pont.


Elmentünk, kiválasztotta a keretet és hordja már két éve. Egyszer véletlenül játék közben összetörte, de ez van, attól hogy szemüveges, ugyanolyan gyerek, mitn a kortársai.

2018. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!