Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez normális? 3 éves a kislányo...

Ez normális? 3 éves a kislányom.2 hónapja ovis. Nagyon rossz alvó volt (órák alatt aludt el, minden éjszaka átjött hozzánk), verekedett és nem játszott el semmivel.

Figyelt kérdés
4 napja egy tündér lett. Délután egyedül alszik el, este korán lefekszik és alszik reggelig a saját ágyában. Nem verekedik, szépen elbabázik egyedül is. Jókedvű, vidám kislány maradt. (Eddig is az volt) Egyik napról a másikra változott pozitív irányba. Valaki tapasztalt már ilyet?
2017. nov. 12. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki :) valószínű jót tett neki a társaság.
2017. nov. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Nem rosszból írom, de valószínüleg otthon már unta magát, nem tudott úgy el lenni, egy 3 évesnek már kevés anya-apa társasága. Most vannak élmények, újdonságok, barátok... Kifárad, levezeti a stresszt az oviban és otthon egy angyalt kaptok. :)

Fiam volt ilyen. 3 évesen nem bírtam vele majd ahogy oviba került hétről hétre lenyugodott, elhagyta a butaságokat és azóta is egy angyal. (most 4.5 éves, neki az alvása jó volt, nem verekedett, viszont feltűnően unt már engem és az otthoni dolgokat, nem fogadott szót stb... pedig esküszöm neveltem rendesen :) )

2017. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt hittem, hogy valami hatalmas negatív pszichés dolog miatt változott ekkorát. Nagyon szereti az ovit, csak a reggeli elválás nagyon nehezen megy.
2017. nov. 13. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nem zárható ki, amit a kettes ír, de a másik véglet is könnyen lehet az oka: az óvoda mint új közeg, beszoktatás stb. megviselhette, de már -ezek szerint (idővel)- megszokta az új közeget.
2017. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!