Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves gyermekünk fél hétkor...

Kétéves gyermekünk fél hétkor felébred, kiszedjük a rácsoságyból?

Figyelt kérdés
Fél hétkor gagyarászik, szólítgat bennünket. Mi negyed nyolckor kelnénk! Alkalmazkodjunk hozzá? Vagy szokjon hozzá a mi életritmusunkhoz?
2018. febr. 16. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Amíg gagyarászik, játszik a játékaival, addig felesleges kivenni. Ha kiabál utánatok, akkor viszonyt vegyétek ki, mert utána az egész napra rányomja a bélyegét, ha reggel megrígatták.
2018. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát most mit tudsz csinálni ha felébred? ha elvan gagyarászik, akkor jól érzi magát talán nincs is teljesen ébren. Hagyd amig jól elvan, aztán ha nyöszörög fel kell kelni igen. A kérdést se értem:) teljesen mindey hány éves és hánykor kel. ha nyöszörög-sír ki kell venni, ha csak magyaráz nyugodtan lehet lustálkodni. a nagyobb lányom mindig is így kelt, hol hetekig fél 6kor hol hetekig 8kor...fél órát mindig el volt aztán elkezdet nyüszögni, hát kelni kellett hozzá, tök mindegy mi mikor keltünk volna. ha 7kor akkor 7kor, ha 5kor kelt akkor 5kor...


a kisebb lányom most 1,5 sajna nem az a magyarázós fajta, általában bömbölve kel, le is szedtem a rácsot, mióta ki tud jönni szépen kimászik, bejön, felkelt, és indul a nap. lustázásról szó sincs de legalább nem üvölti fel a tesót

2018. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Én beviszem magamhoz a nagyágyra ilyenkor ha korán kel, vagy eljátszik addig amit talál éjjeli szekrényen pl vagy kapcsolgatja a villanyokat, vagy ő is visszaszundít velem együtt.

Persze ha ébren marad én se alszok vissza, de sokat tud adni még plusz fél óra pihenés.

2018. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem is értem azt a gyereket.Hát hogy képzeli,hogy fél 7-kor felkel,mikor illene csendben megvárnia a negyed nyolcat míg a szülei felkelnek.Ezt a neveletlenséget...
2018. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Pont erre gondoltam én is, 4-es. :D

Vagy meg is tanulhatna a gyerek kávét főzni, hogy anyunak meg apunak jól induljon a napja negyed nyolckor.

De most komolyan, eddig hogy tűrtétek őt? Babakorában igazodott az életritmusotokhoz?

2018. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
hogy korán? :D
2018. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Én alapból nem ágyban, csak egy matracon altatom, és sokszor van, hogy flébred, magyaráz, de egy órán keresztül is akár.

Addig mi meg lustálkodunk, nem zavarjuk.


Ha viszont panaszossá válik, akkor azonnal átmegy valamelyikünk hozzá, de sokszor csak úgy beszélget a plüsseivel, képeskönyvet lapozgat.


De előfordul, hogy felkel, magához fogja a kis alvósmacit és átjön közénk - a két ajtó nyitva, a lépcsőlejárót pedig mindig kulcsra zárjuk, nehogy leessen.

2018. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2évesen már el is felejtette, h rácsos ágy volt valaha :D

Tedd, ami jól esik!

Én imádok összebújni a kisfiammal (2,5) a férjem is.

2018. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

😂

Jo isten...

2018. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Fektesd le este kesobb, ha azt akarod h kesobb keljen. Vagy a delutani szundijat fogd rovidebbre. Jobb megoldast nem tudok.
2018. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!