Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismer valaki olyan gyermek...

Ismer valaki olyan gyermek sebészt/orvost aki kíméletesen orvosolja a fitymaletapadást?

Figyelt kérdés
Budapest, Pest megyében

2018. febr. 19. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves?
2018. febr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Én nem engedtem, hogy hozzányúljon érzéstelenítő nélkül.

Fiam minden este meleg vízbe ült, magának folyton mozgatta és egy idő után boldogan szalad ki, hogy anya sikerült.

2.5 évesen feltépte neki a háziorvos.

Amíg én fürdettem minden rensben ment de ahogy nőtt elhanyagolta/és eltitkolta hiába kérdeztem folyton, hogy rendben van minden?\ és újra letapadt.13 volt mikor szólt és rögtön elvittem a gyereksebészetre, de monsom így nem engedtem, hogy hozzányúljanak.

2018. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4 éves
2018. febr. 19. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Kamasz korig magától oldódik. Ha panaszmentes semmit sem kell tenni, csak engedni, hogy a gazdája oldja,fel.

Nem szabad erőltetni, piszkálni...attól lesz gond.

2018. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt műtve szűkülettől de sajnos egyre jobban letapad azt meg nem akarom hogy ismét teljesen letapadjon. Most még félig feljön.


Nem akarok senkit sem megsérteni de nem tanácsok miatt tettem fel a kérdést, hanem orvost keresek.

2018. febr. 19. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét-Szeged Bán Gyula, Pesten nem tudok.
2018. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia. Nekem is levolt tapadva a bőr. Sokáig nem foglalkoztam vele, amit meg is bántam. Addig ment ez míg elkezdett fájni. Elmentem a háziorvosomhoz. Igaza lett, mint mindig. Azt mondta vegyek a patikában fehér vazelint. Húzzam fel a bőrt. Kenjek a makkomra egy ujjnyit. Utána húzzam előre a bőrt, hogy kicsit megolvadjon a vazelin. Utána mozgássam a bőrt, hogy a krémből jusson mindenhová. És szép türelmesen próbálgassam felhúzni. Sok időbe telik! Nekem egy hónap volt. Jobbulást. Nem elfelejteni: fehér vazelin!
2018. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!