Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek érdemes arra...

Szerintetek érdemes arra várni, hogy esetleg újra lehet majd kapni az Anna, Peti, Gergő gyerekkönyveket?

Figyelt kérdés
Vagy már nincs rá esély és érdemes használtan megvenni, jó drágán..?
2018. febr. 19. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
2018. febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Idővel kiadják de most arany árban megy.

Teljes sorozat megvan nekünk, a nsgymama szerezte vasúti aluljáróban használt könyvesnél.

Érdemes keresgélni ilyen helyeken

2018. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
12500??? aztak...
2018. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
2018. febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Inkább érdemes nem megismertetni a gyereket ezekkel a színvonal nélküli történetekkel. Annyi jó mesekönyv van ezeken kívül is...
2018. febr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszi nekem tetszik az egyszerűsége, most pl. a kistesó témában szerintem nagyon jól, érthetően mondja el a dolgokat. Igen most arany árban van, a régen 2500 forintos könyveket most széthullottan 10.000 feletti összegekért árulják. Ezért nem tudom, hogy beszerezzem-e őket.Vagy mire meglesz az összes majd újra kiadják pár ezer forintért.. :)
2018. febr. 20. 07:52
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Én azért nem értem mire fel ez a hype ezek körül a könyvek körül, mert a sztorijait egy átlag ember is el tudja fejből mesélni... nem egy bestseller, olyan egyszerű kis semmilyen cukimuki törtenetek amik hétköznapi nyelven BÁRMIKOR kitalálhatók a legfantáziátlanabb embernek is.

Én értem hogy a kisgyerekes anyukák felkapták és ez egy trendi gyerekkönyv, de abszolút nem nagy szám. Nekünk nincs, pedig rengeteg gyerekkönyvünk van, de ez valahogy hidegen hagyott pont mert nem akarok kiadni sokezret egy olyan meséért amit bármikor, álmomból felébresztve hipphopp kitalálok saját kútfőből, annyira hétköznapi.

2018. febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%
Rengeteg könyvünk van. 7 éves a nagyobbik lányom, amikor kicsi volt, akkor még boltban is lehetett kapni. Megnéztem, de egyetlen darabot sem vettem, annyira bugyuta történetek vannak benne. Viszont Bartos Erika összes verseskönyve megvan és sok Bogyó és Babóca is. A kicsi lányomnak nagy kedvence most.
2018. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
En ugy tudom hogy a gyerekeirol szoltak a mesek, es a gyerekek felnottek es behisztiztek, ezert nem lehet mar kapni.
2018. febr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%

Igen, a gyerekek kérésére nincs új kiadás.


Kérdező: én könyvtárba járok a fiammal, ott nagyon sok Anna Peti van. Így nem kell megvenni, mégis tudjuk őket olvasni. Meg rengeteg másik mesét.

2018. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!