Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek érdemes arra...

Szerintetek érdemes arra várni, hogy esetleg újra lehet majd kapni az Anna, Peti, Gergő gyerekkönyveket?

Figyelt kérdés
Vagy már nincs rá esély és érdemes használtan megvenni, jó drágán..?
2018. febr. 19. 22:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Ez az Anna, Peti, Gergő még mindig fut komolyan? A most 15 éves tesóm imádta őket kb. 10 évvel ezelőtt amikor kicsi volt szerintem az összes megvolt neki mert nagyon divatos volt. :D

Jézuska megnéztem bookline-on: 20.000 Ft amiből van a többit csak előjegyezni lehet és gondolom sorban állnak érte. Elképesztő...

2018. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

De amúgy az általad említett kötet egészen "olcsó":


[link]

2018. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem érdemes várni arra hogy majd kiadják, mert lehet h nem fogják többet.

Viszont 10 ezerért megvenni sem érdemes, max 4-5 ezerért 1-1 kötetet. De a könyvtár is jó ötlet, mi kisvárosban lakunk és még az itteni könyvtárban is vannak kivehető Anna Petik. Amik nincsenek meg nekünk azokat onnan olvastuk el.

Hogy kinek mi a szinvonalas vagy szinvonaltalan, az egy más kérdés. A gyerekek szeretik ezeket a könyveket, pont azért, mert a saját kis életükről szól, Anna, Peti, Gergő ugyanazt csinálják, ugyanolyan szituációkba keverednek, mint bármelyik másik kisgyerek, igy könnyen azonosulnak velük. Nem hiszem h rosszat teszek a gyerekeimmel ha más mesekönyvek között ezeket is olvassuk néha. Ráadásul pl. ovi időszakban ha mondjuk kitolódik a fürdés, akkor utána nagyon praktikus, mert rövid történetek vannak benne, hamar lehet vele végezni.

2018. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitő válaszokat.
2018. febr. 20. 09:55
 15/21 A kérdező kommentje:
És ha esetleg valaki megunta őket és szeretné eladni emberi áron akkor irjon. ;)
2018. febr. 20. 09:58
 16/21 anonim ***** válasza:
Facen van csoport, átlagban 5000-ért lehet venni jó állapotban.
2018. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mi a neve a csoportnak?
2018. febr. 20. 10:47
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nagyon sokaknak megvan PDF-ben. Inkább keress rá ha még kinyomtatod is olcsóbban kijössz. Én biztos nem adnék használt könyvért annyit.
2018. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Pdfben megvan köszi.
2018. febr. 20. 11:12
 20/21 anonim ***** válasza:
73%
Facebookon a marketplace-en szoktam látni 5 ezerért Anna Peti könyveket. A pdf-et hol lehet letölteni?
2018. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!