Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Emberi test kiállítás 6,5...

Emberi test kiállítás 6,5 éves gyerekkel?

Figyelt kérdés
Most van Pesten ez a kiàllitàs elszeretném vinni a fiamat. Mutatam videot róla ö is szeretné megnézni. Kinek mi a véleménye?

#kiállítás #emeri test
2018. febr. 20. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha érdekli, persze. Én nem nézném meg, nem szeretem az ilyesmiket:)

42/N.

2018. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Ha érdekli, akkor menj el vele, de készülj fel egy csomó kérdésre, amit a valóságnak megfelöen kell megválaszolnod!


Igazánból nem annyira rémes, mint ahogy sokan elképzelik, inkább egy ismeretterjesztö filmhez hasonlít.

2018. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi tervezzük, hogy a 6 éves lányunkkal elmegyünk megnézni. Szerintem ez teljesen rendben van.
2018. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerösítést :) Anyum teljesen kivolt mikor mondtam h elviszem.
2018. febr. 20. 13:24
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Én a régi kiállítást láttam, a Bodiest, de gondolom ez nagyon hasonló. Bár a gyerekem még nincs 6,5 éves, szerintem ez azért nem nekik való. Nagyon naturalisztikus, volt olyan rész, ahova ki volt írva, hogy csak erôs idegzetûek menjenek be.

Persze lehet, hogy kifejezetten tetszene neki, ha ilyen beállítottságú, de én egy telefont megeresztenék a szervezôk felé, hogy hány éves kortól ajânlott.

2018. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A honlapon írja hogy 6-18-ig mennyi a belépö. Én voltam màr nekem nem volt gàz
2018. febr. 20. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem vinném nem neki való. Azért preparált emberi testek látványa nem 6.5 évesnek való.
2018. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan miért nem? Ha a gyereket érdekli az anatómia, akkor éppen hogy csak hasznos neki.
2018. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem való még neki.
2018. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nos én még csak 20 vagyok, gyerek nélkül, viszont elég sok kiállításra járok, így talán én is hozzá tudok szólni.

Én is úgy gondolom, hogy nem neki való.

Igen, ki van írva, hogy 6 éves kortól, ahogy a world press kiállításra is ki volt írva, hogy mehetnek gyerekek, egyiket se értettem.

Itt igazi holttestek vannak kiállítva és darabokra szedve.

Ez még felnőtteknek is sokkoló lehet, nem még egy gyereknek, aki a halál fogalommal barátkozik.

Én semmiképpe nem vinném el, vegyél a korának megfelelő könyveket a témáról, de ilyesmivel még ne sokkold, hidd el a videó nem adja vissza azt, amit te ott élőben fogsz láni..

Feltételezelóm boncolásra se vinnéd be a gyereked..

2018. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!