Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire lehet komolyan venni...

Mennyire lehet komolyan venni egy 7 éves kisfiú kijelentését, hogy ő "igazából" lány?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt (most 42),aki kislány korában, csupa fiú unokatestvér mellett, mindig azt mondta, hogy ő Karcsika (így hívták a sok fiú közül azt, aki vele egykorú volt és gyakran játszottak együtt) és gyakran felvette a fiúcskák ruháit. A hajában sem akarta megtűrni a masnit. Diplomás szülők gyereke volt. Nem tulajdonítottak ennek fontosságot. Jelenleg férjezett, kétgyermekes anyuka, csak nevet azon, ha nagy néha felemlítjük a Karcsika-korát. Röviden - megmaradt nőnek, ennek minden velejárójával: szereti a divatot, szeret főzni, sütni, szóval OK-nő!Szerintem ne aggódj, de ha mégis, akkor fordulj pszichológushoz tanácsért..
2018. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én úgy kb 13 éves koromig nagyo fiús voltam, konrétan sokan azt hitték fiú vagyok, aztán kinőttem.Mondjuk azt sosem mondtam, h fiú vagyok, de kocsikkal játszottam, fiú barátaim voltak, és volt egy ilyen éves naptár amiből volt fiú, meg lány változat, én a fiú változatot választottam, faterom azt mondta, ho vagy a lány, v semmi ink a semmit válaszottam...
2018. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!