Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Delutani alvasbol keltitek a...

Delutani alvasbol keltitek a gyereket vagy hagyjatok felebredni magatol?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Naná, hogy felkeltem. Maximum négyig aludhat, mert aztán este meg még 11-kor is randalírozik.
2018. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Idoben mennyi ameddig aludhat? Van olyan h csak fel orat hagyod?
2018. márc. 11. 15:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attol is fugg, hogy mekkora gyerekrol van szo
2018. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Felkeltem őket,mert ha nem akkor sokáig fent vannak.A nagyobb gyerkőc 4éves,ő este 10-ig fent van,ha hagynám délután tovább aludni fent lenne éjfélig is.A kicsi 1,5 éves,ő fél 9 körül alszik el este.És olyanra is volt már példa,hogy csak fél órát aludtak.Legtöbbször a nagyobb nyavalyog,hogy nem álmos és addig szenved,hogy végül kevesebb mint egy óra marad az alvásidőből és akkor alszik be.Persze ezt nem sokszor csináltam meg,hogy fél óra után felkeltettem, mert utána még hisztisebb volt.Általában délután fél 2 és 4 között alszanak.Ha valamelyik hisztizik meg sztrájkol,hogy ő nem alszik,aztán végül csak elalszik,de már mondjuk fél 4 van,inkább hagyom fél 5-ig aludni.A kicsi legtöbbször azért sír meg hisztizik,mert már fáradt,úgyhogy egy fél óra sírás után el is alszik.
2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Próbálom 1 óra után felébreszteni, ha nem teszem képes lenne 3-4 órát is aludni, utána meg este nem alszik
2018. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
20 hónapos. Ha valami miatt később alszik el, akkor általában felkeltem, különben egész éjjel fent lenne. Általában 11 és 12 között alszik el. Fél 3-nál tovább nem hagyom aludni.
2018. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2,5 éves múlt, általában hagyom aludni, csak akkor keltem fel, ha 3 után még alszik, mert az már az esti alvás rovására megy. Dél körül szokott lefeküdni, nagyon max 1-kor, 2-2,5 órát alszik.


Este fél 9-9 körül alszik el. Ha a délutáni alvása csúszik, akkor már 11-ig ugrál este, úgyhogy ha fél 2-ig nem vol talvás, akkor már általában inkább nem teszem le, kihúzzuk este 7-ig, aztán fürdés, lefekvés. De ez nagyon ritka, nem szokott gond lenni a délutáni alvással.

2018. márc. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Rendszeresen nem, főleg mostanában nem hogy már alig 1-1,5 órát alszik (és éjjel is keveset). De volt már példa rá.
2018. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

Pontosan 2 éves lány. 11:30kor van ebéd, 12-15 ig aludhat maximum. De ébred ő 14:30kor magától, csak akkor nem, ha beteg. De akkor alhat 15:30ig is,vagy tovább, nem keltem. De csak ha beteg.

Ha egészséges, csak 15ig aludhat, kivétel, ha elcsúszott az elalvás, akkor max 2 órát aludhat. Ő amúgy jó aévó, este 21:00ig elalszik mindig.

2018. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3,5 eves, ujabban sajna mar az oviban se alszik. En soha nem keltettem fel. Ha delutan aludt 3,5 orat, akkor se. Ha este 6-ig aludt, akkor se. 9 elott igy se ugy se alszik el. Ugy nezem, egyedul vagyok evvel. O.o
2018. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!