Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves kisfiam par napja...

2,5 eves kisfiam par napja teljesen kikelt magabol. Az eddigi extra jo gyerekbol vad lett, dobal mindent, nem hallgat rat, ut csapkod, mi lehet?

Figyelt kérdés
Oka nem tudom mi lehet, semmi valtozas nincs. Nem bolcsis.
2018. márc. 15. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvan mind a 20 foga? Az én fiam se volt önmaga, míg az utolsó 4 jött. Ő is, direkt azt amit nem szabad, ütött, nyafogott egész nap meg dobált ő is mindent. Pedig nagyon nyugis gyerek, vissza is változott a 20. fog után.
2018. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert rájött, hogy van akarata és ennek hangot is tud adni.
2018. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Üdv a dackorszakban :-S
2018. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megvolt a 20 foga mar ket evesen.

Azt hittem mar a dackorszakbsn voltunk eddig is :D

Eddig nem dobalt, utogetett ok nelkul :(

2018. márc. 15. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
9%
Most jött ki a dackorszak + borzasztó erős időjárási front közeleg. Lehet, hogy azt is érzi.
2018. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
En azert par napos fura viselkedesbol nem kezdenek ilyen messzemeno kovetkezteteseket levonni. Van olyan hogy par napra "megbolondul" egy gyerek. Siman lehet hogy valami baja van (fogzas stb)...
2018. márc. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!