Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyünk örökmozgó kislányu...

Mit vegyünk örökmozgó kislányunknak harmadik szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy mozgásigénye van, az egyhelyben ülős játékok csak rövid ideig érdeklik. Az udvaron jól feltalálja magát, de a lakásban szinte megőrül. Ezért valami olyan mozgásfejlesztő játékra gondoltam, amit bent a nappaliban tudna játszani. Imád ugrálni (minitrambulin volt, de a kanapé jobb, uh most dobtuk ki), akadálypályákat talál ki magának, messzire ugrik, felmászik stb. ezzel hosszú idejig elszórakoztatja magát.

Pl. szerintem nagyon tetszene neki a "folyami kövek" játék, mert magától is kitalál ilyesmi feladatokat, - meg olyat hogy egy csíkon egyensúlyozva kell menni - de borzasztóan túlárazottnak tartom. Szóval tudtok ilyesmi játékot ajánlani olcsóbban? Akár olyat is írhattok, amit itthon el tudunk készíteni, olyannak is örül. Előny ha kis helyen tudom tárolni.

(Még annyi mellékesen, hogy tornagyűrűt tutira veszünk neki, mert szerintem imádná. De azért jó lenne mellé még valami)



2018. márc. 29. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Bilibo teknő? [link]

Ez ugyan első ránézésre nem olcsó, de annyi mindenre jó, nagyon masszív és évekig tudja még használni. Pörgés, egyensúlyozás, csúszkálás stb. Sok videót is lehet találni róla a youtube-on "bilibo" keresőszóval.

A másik, ami viszont olcsóbb, az örökmozgós mesekönyvek:

1) [link]

2) [link]

2018. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Gyermekalagut, hullahopp karika, es vizi nudli jo lehet meg az akadalypalyaba. Es meg elszorakoztathatja valamilyen tornaszonyeg (akar osszehajthatos a hely miatt) abbol tud csuszdat epiteni, ugralni ra, akar megtanithatjatok neki a bukfenceket stb.
2018. márc. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Ugralo csacsi? (Marka mentes, par ezer forintos, olyan vastagabb gumibol van, mint pl. az ugralos fules labda. De akar az is, kisebb meretbol.)

3 kereku roller?

Futobicikli?

2018. márc. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Pedog az a koves tok jo. En fogok venni az enyemnek, hasznaltan.
2018. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Miert van mindenki igy lepontozva?😅 meg utana is neztem az araknak meg minden de latom nem kellett volna😕
2018. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezeknek utána nézek! Fogalmam sincs miért lett mindenki lepontozva, pedig mindenki a kérdésre válaszolt... Nyomtam mindre ok-t remélem valamit javít rajta!
2018. márc. 31. 07:53
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes valóban a lepontozottság, én például kövér tapasztalatok alapján ajánlottam a bilibo-t és a könyveket. Nálunk az örökmozgóknak nagyon bejött ilyen korban, de hát úgy tűnik, valaki sokkal jobban "tudja", mik a tapasztalataink. :D
2018. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Érdekes. Még erre is valaki nyomott pirosat. De nem ír ide semmi okosat, hogy miért... :D
2018. ápr. 1. 12:16
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelné vki azokat a köveket? Szintén zenész örök mozgó 3 éves leányzó. Biciklit, és görkorit kap, de esős napokon megőrül bent.
2018. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez az egyszerűbb:

[link]


Ez jobban tetszik, mert ferde a teteje:

[link]


És ez a kiegészítő is nagyon jó, kombinálható vele:

[link]


Nagyon sok más helyen is kapni. Nekem ez tetszett a legjobban, de az ára... Szerintem óvodák veszik.

Most azon agyalok hogyan tudnék vödrökből, meg csúszásgátlóból ilyesmiket kreálni :D

2018. ápr. 6. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!