Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 éves gyereketek főétkezesr...

1.5 éves gyereketek főétkezesre mar felnőtt adagot eszik?

Figyelt kérdés

Vagy kb mekkora adagot?

Az enyem mindent kikop mostanaban, ugy kell imadkozni minden falatert. Osszessegeben szerintem alig eszik tobbet mint amikor meg bebietelt kapott...


2018. ápr. 4. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy eszik felnőtt adagot!

A 8 éves keresztlányom se eszik még annyit.

A 2,5 évesem meg főleg nem.

2018. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
nem, és nem is kell, nem is jó ha annyit eszik. egy 1 éves gyerek napi kalória szükséglete 800-1000 kalória. egy átlag felnőtté 1500-2000. szerinted?? nem hízós disznó hanem gyerek, nem kell tömni. az enyém se eszik sokat, de mégis nő, fejlődik, mindig felajánlom neki hogy mit lehet enni, néha elfogadja néha nem. ez van. nem fog éhenhalni.
2018. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő 1 eves kora korul szinte felnott adagokat evett, raadasul husos, tomeny etelekbol. Magas, vekony alkat, es sosem tomtem, joizuen evett. De most meg akarva sem tudom megetetni. Olyan keveset eszik hogy azt sem tudom mitol nő egyaltalan. Es azt se tudom eldonteni hogy jatszik e az etellel ezzel a kikopos dologgal vagy tenyleg nem izlik neki...
2018. ápr. 4. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Az enyém megeszik annyit, kétszer szedek általában egymás után. Többet eszik, mint én. Egyáltalán nem kövér, arányos mindene. 96 cm és 11.5 kg volt az utolsó mérésen, 4100 grammal és 56 cm-rel született. 20 hónapos most. Reggelire is ha kenyeret eszik, másfél szeletet megeszik valamivel.
2018. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
2,5 èvesem jó evő, de bőven nem eszik meg egy felnőtt adagot.
2018. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
9 eves fiam sem eszik felnott adagot. Miert enne?!
2018. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!