Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen márkájú átmeneti cipőt...

Milyen márkájú átmeneti cipőt vesztek 27-28as lábméretű gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyat, ami jó a lábnak, megfelelő kialakítású cipő?
2018. ápr. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
DD Step-et szoktam. Hogy mi a megfelelő kialakítású.. Még mikor első cipőt vettem neki átrágtam a témát, van ortopédus aki szerint hasznos ha egy cipő tartja a bokát, más szerint káros. Én átmeneti cipőt nem akartam magasszárút venni sose. A sarkat viszont tartani kell, ezt tudja a DD Step. Motorozik is benne, soha nem ment tönkre. Más cipővel amúgy semmi tapasztalatom, mindig is ott vettem neki minden cipőt. (kivéve hótaposót, azt a decathlonban)
2018. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Primigi, pablovsky, superfit. Mást semmi képp. DDstel kritikán aluli, geox is.
2018. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
decathlonos quechua gyerekcipőt használunk már 4-5 méret óta. most rendeltem meg belőle a 31-eset, mert a 30-as szerintem a tavasz végére/nyár elejére már kicsi lesz.
2018. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DDStep az egyik legjobb, árban is. Nekünk az első cipő is az volt, a lányomnak semmi gondja a lábtartásával, jövőre iskolás lesz. De volt Primigi, Richter, Ricosta, Superfit most változatosságnak vettünk egy bőr Szamost és vettem egy Keent biciklizéshez és focizáshoz, fára mászáshoz (egyáltalán nem kopik). Puha, hajlékony talp, széles orr, megerősített sarok, jól szellőző felsőrész. Ha ezek megvannak, bármilyen márka lehet, de én elsősorban a nagy gyerekcipő márkákban bízok.
2018. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!