Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1.5 eves gyereketeknek mennyir...

1.5 eves gyereketeknek mennyire csinaltok husveti felhajtast?

Figyelt kérdés
Tudom, festett tojasok meg diszek, barkak, viragok...kicsit lelkiismeret furdalasom van de en semmi ilyet nem vettem. Mindenrol az jut eszembe hogy kirakom dekoracionak akkor tuti le lesz rantva, osszetori, szajaba veszi, uvolt ha elveszem tole...nyuszi feszekbe egy ajandekot vettem, egy olyan jatekot ami meg nincs neki es orulne neki, de ennek sincs tul sok koze a husvethoz, semmi nyuszi,kiscsirke pluss meg ilyenek. Szerintetek ez igy keves?
2018. márc. 28. 22:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%
Sosem Csináltam felhajtást húsvétra, teljesen jó.
2018. márc. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Már 7 lesz, de sose csináltam. Ajándékokat kap és ennyi.
2018. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Most biztos le leszek pontozva, de a 22 hónapos fiam mellett én se csináltam/csinálok felhajtást. Pár műanyag tojást kitettem egy kosárkába, de benyomogatja meg széthajigálja őket. Egy-két fiókra akasztható textilnyuszit neki szemmagasságban felaggattam a szobájába, a pelusos fiókra, azokat nyúzhatja. Amúgy bilit fog hozni a nyuszi, mert csokit, cukrot nem eszik, a Mamámál azért lesz kipingált hungarocelltojás-keresés a kertben, de azt megcsinálja anyósom. Szóval ha mi nem vagyunk gázak, akkor Ti pláne nem.
2018. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Én se csináltam semmit, 2 éves lesz. Nem igazán vagyok oda ezért az ünnepért, még egy tojást se tettem ki. Ajándékot Húsvét címszóval most nem adok neki, mivel szinte minden héten kap. Múlthéten 2 könyvet kapott meg egy kisautót tőlünk és a nagyszülőkről ne is beszéljünk. Ma kapott megint egy buragos kisautót és egy nyuszis motort. A nagyszülőktől, keresztszülőktől, nagynéniktől ezeket kapja: kinder tojások, Bogyó és Babóca vakamint Boribon könyvek és kisautók minden mennyiségben. Szóval nem hiányzik aznap majd a huszadik játék.
2018. márc. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
En kesobb szeretnek szep unnepi hangulatot csinalni, egyutt dekoraciot kesziteni, tojast keresni meg ilyenek. De meg olyan pici. Emlekszem karacsonykor az egesz hazat feldiszitettem de nem erdekelte...
2018. márc. 28. 23:07
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

Én egy ünnepre se csinálok felhajtást, minek?

Persze ha a gyerek kéri, akkor az más, akkor partner vagyok mindenben, de alapjáraton én azt akarom, hogy az ünnep a családról és a közös élményekről(legyen az kiránulás vagy csak egy közös séta)szóljon, ne a giccsről, amit az aktuális PR szakemberek szabnak meg nekünk..

2018. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem igazad van. Egy másfél éves úgysem tud még aktívan részt venni tojásfestésben, locsolkodásban stb-ben, az ilyen-olyan díszek meg valóban balesetveszélyesek lehetnek.
2018. márc. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
55%

Kartonból kivágtam tajásformákat, ő meg matricát ragasztott rájuk. Kilógattam az ablakba. Ennyi.

Tojás vadászat volt az udvaron. Igazából 1 tojás volt... a többi gyümölcs, tejszelet, ropi. De kis kosárral kimentünk megkeresni őket, mert a nyuszi hozta..

2018. márc. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
En csinaltam mindig. Szeretem magunk, felnottek miatt is megelni az unnepet.
2018. márc. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

Igaz még egy két hónap és másfél éves.

Nálunk egy barka van és kis tojásokat akasztottam rá,a váza mellett pedig egy kis kosár amiben a locsolkodóknak szánt tojások/piskóta szelet/gyümölcspüré található :)

A fiamat nem igazán érdeklik ezek a kiegészítők,eddig semmit nem piszkált még!

2018. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!