Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mikor vagytok együtt a...

Ti mikor vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Olyan idegesítő h nem tudunk mikor együtt lenni. Amikor már jövök haza alszik a felesegem. Reggel sem tudunk mert ha ejszaka sír a gyerek akkor utana oda hozza kozenk. Es rendesen rajta alszik h ha a feleségem felébred a gyerek is. 15honapos
2018. ápr. 13. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk 5 körül jön a férjem, a gyerek alszik 8-tól a saját ágyában. Ha ébred, bemegyek, megnyugtatom, de nem hozom közénk! Keress olyan munkát, ahol nem éjjel jössz haza, vagy ultimátum a feleségnek. Ne vigyétek közétek, ha nem tetszik neki, akkor drasztikus, de mondd neki, hogy ne felejtse el, hogy férj és feleség is vagytok, ne akarja, hogy ez megváltozzon.
2018. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
A mienk mondjuk atalussza az ejszakat de kulon szobaban alszik a ferjem. 10-ejfel kozott szoktunk kettesben lenni, vagy hetvegen reggel mikor meg alszik a gyerek.
2018. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
hajjaj, most jol le fognak hurrogni mindenkit, aki azt mondja, hogy mondd meg a felesegednek, hogy ne hozzatok a gyereket a szuloi agyba, ... pedig tenyleg jobb volna, ha a sajat helyen aludna. beszeljetek meg a nejeddel, hogy mikor terveztek legalabb idot szakitani az egyuttletre, es legalabb eleinte akkor ne hozza be a gyereket.
2018. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. 8-tól alszik a szobájában, onnantól reggel 6-7-ig miénk a terep! 😊
2018. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Nőként azon vagyok hogy a férjem ne érezze a hiányt. És a gyereknek sem a legegeszsegesebb ha ott alszik köztünk. Néha vannak napok mikor alhat velünk de egy honapban 2szer kb. Másfél éves.
2018. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
Ezért sem kell puja 😂😂😂😂😂
2018. ápr. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Mi együtt alszunk a lányunkkal (7 hónapos).egyreszt mert így jóval több alváshoz jutok (tehát sokkal több kedvem van bármihez), másrészt mert meggyőződésem, hogy így a legjobb a fejlődésének. Miután elaludt, kiosonok, és a nappaliban tudunk kettesben lenni. Ha éjszakás a párom, akkor néha felelek, mikor hazaér, máskor pedig hajnalban szakítunk, időt mielőtt elindul, vagy napközben, amikor a baba alszik. Ha szándék van, akkor meg lehet oldani. Szerintem re is meg tudnád beszélni a feleségeddel, és nem hinném, hogy a baba a fő oka, hogy nem vagytok együtt.
2018. ápr. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanmár, ez nem az együttalvás miatt van. Mi is együtt alszunk, elalszik a gyerek 9 körül, 11-12-ig miénk a pálya a nappaliban, reggel fél 7 körül kelünk. A mi lányunk már nagy, 3 éves lesz, így max egyszer kel éjjel inni, de kicsiként nagyon szar alvó volt, 6-7x is kelt éjjel, akkor is így csináltuk. Nekem gyanús, hogy a feleséged nem is igazán igényli a veled töltött időt.

Hánykor érsz haza, hogy nem bír már megvárni?

2018. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

"Nekem gyanús, hogy a feleséged nem is igazán igényli a veled töltött időt."


Vagy olyan későn jön a férj, hogy irreális az igénye, hogy ébren várja a neje.


Pl.: ha a férjem rendszeresen este 10 után esne haza, ő is csak ácsingózhatna bármire, mert a korai kelés miatt addigra hulla vagyok.

2018. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Én ia gondolkodtam hasonlon, hogy olyan társasházakban ahol egy szoba-konyhás a lakás, es csaladok élnek, ott meg pl a fürdőszobában mennek a légyottok mindig?:D
2018. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!