Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 3 éves kisfiam elutasít...

Lassan 3 éves kisfiam elutasító az emberekkel. Ez mennyire normális ebben az életkorban?

Figyelt kérdés
Korábban barátságos volt. Mostanában bárki hozzászólás az utcán, csak duzzog, meg elrángat onnan, vagy hosztizni kezd. El se tudom képzelni mi baja. Ráadásul szeptemberben oviba megy. Ha ez akkor is így fog menni, nem tudom mi lesz. Más is tapasztalt már ilyet, 3 év körüli gyerekénél?
2018. ápr. 16. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire szocializáltad? Találkozott napi szinten emberekkel, idegenekkel?

Epp valaki írta tegnap, hogy a három éves gyereket sehova nem viszi, csak a ház elé.

2018. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj vele, én ovis koromban is hasonló voltam. Ott 1 gyerekkel játszottam mindössze, a játszón meg senkivel. Mégis normális ember lett belőlem, úgy érzem. :) Mindössze nem kívánja a társaságot, ilyen.
2018. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Minden nap megyünk boltba, sétálunk utcán (igaz ez csak falu, de pont ezért többen is megszólítanak minket). Ritkán járunk játszóházban, de azért 45 km- T kell utazni. Mindenhova jön velem, nem is tudom kire hagyni. Meg ahogy mondtam, korábban nem volt gond, barátságos volt mindenkivel. Most még senkivel.
2018. ápr. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!