Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyáron is adtok vitaminokat...

Nyáron is adtok vitaminokat vagy csak télen a beteges időszakban?

Figyelt kérdés

Ha igen, milyet?

Mi a béres cseppet szedtük télen, de itt a jó idő, talán váltani kellene.


2018. máj. 4. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Zöldség, gyümölcs, friss levegő! 😉
2018. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, sok zöldség, gyümölcs, stb...de csak egy pár gyümölcsöt eszik meg, a zöldséget pedig nem tömhetem le a torkán, mint a libáknak(őket sem bántanám, mielőtt valaki ebbe is belekötne)
2018. máj. 4. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem, mert nagyon jól eszik, sokféle zöldséget elfogad és gyümölcsöt is. De ha a te gyereked nem, akkor érdemes adni a vitamint, a szervezetnek egész évben szüksége van rá, nem csak a beteges időszakban.

A béres csepp sokféle nyomelemet tartalmaz, amire a szervezetnek szintén szüksége van, de vitaminokat nem tartalmaz. Szerintem béres csepp elég a beteges időszakban, mellé meg valamilyen multivitamin.

2018. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Adok egész évben, mert almán és epren kívül más gyümölcsöt nem eszik (az előbbit is kb havonta 1x), a zöldségekhez meg hozzá sem nyúl
2018. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még úgy is adom hogy eszik azért immel-ámmal gyümölcsöt,zöldséget, meg sokat vagyunk levegőn, de a vitamin nem árt, ha a korának megfelelőt adod ártani nem ártasz neki.

Én télen marslakocskák immunot adom, így nyáron meg marslakócskák multivitamint.

2018. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy adom mert az epren és barackon kívül semmi gyümit nem eszik meg. Bagy ritkán dinnyét de abból is két három falatot.
2018. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Az elsőnek is igaza van. Ha mindent úgy meg tudnánk termelni háznál, mint gyerekkoromban akkor nem lenne gond. A zöldségesnél csak a felfújtatott dolgokat lehet megvásárolni, akkor is, ha hazai.

Ugyan nem ez volt a kérdés, de meglepődtem hogy nem mi eszünk kizárólag almát és epret :)

Az is érdekes, hogy a házi termésű gyümiket, zöldségeket jobban megeszi. Talán ez sem véletlen. Csak ugye ez szezonális és itt nehéz beszerezni.

2018. máj. 4. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!