Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális az, ha egy...

Mennyire normális az, ha egy óvodás gyerek naponta átlag 20 alkalommal kap hisztirohamot, amelynek során legalább tíz percig artikulálatlan hangon visít és hörögve ordít, illetve többször a földhöz verdesi magát?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 17:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Meg ugye abban se voltam biztos, hogy jól látom, úgy voltam vele, hogy lehet, hogy minden gyerek ezt csinálja otthon.
2018. máj. 6. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

A gyerek jelzès a szülönek hogy valami nincs rendben.

Amig a szülö nem változtat valamin addig ez ilyen

2018. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%

#8-as

Az ilyen válaszolóknak:Ennek kiváló ellenszere van, egy jó nagy pofon!Utána leszokik róla.


És egy 5 évesről hogy mondhatod hogy kis retek??!!Te vagy a kis retek!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neked kellene egy akkora pofon hogy legalább 1 hétig sírnál kis retek!!A szüleidnek pedig seggberúgás amiért nem tanítottak meg a normális viselkedésre!

2018. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Elöző vagyok

Nem normális

2018. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
32%

Nem normális,a gyenge ,mindent ráhagyós nevelés terméke az ilyen.


Fejet a hideg vizes csap alá . Bevált hatásos módszer..

2018. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg beteg is lehet. Az autizmus pl. gyakran jár ilyen viselkedéssel és kívülről nem látszik. Esetleg felületes találkozásokkor sem veszed észre. Persze, nevelési probléma is lehet. (Ne ítélj, hogy ne ítéltess.)
2018. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el őket, de szerintem érthető, hogy nem ezt szeretném élvezni az otthonomban.
2018. máj. 9. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!