Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alsós gyermeketeknek milyen...

Alsós gyermeketeknek milyen ébresztőórája van?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukaja, azaz en :D

Alsos koromban meg boven engem is anyu keltett.

2018. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Mobil van neki beállítva, és ha a megbeszélt időben nem hív, akkor én is rácsörgök, nehogy elaludjon. Egyedül indul, 5 háznyira lakunk a sulitól. :)

10 éves.

2018. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én (és/vagy a férjem) keltem és kísérem iskolába. Nincs órája és telefonja sem.
2018. máj. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
#2 es, a 10 eves egyedul van hagyva? Tudod, hogy illegalis ?
2018. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Azért egy 10 éves fiú már tartózkodhat otthon a lakásban egyedül szerintem, ha megbízható, önálló.

Igaz, hogy vidéki kisvárosban nőttem föl, de általános iskola 2.osztályától (9 éves voltam, ez 26 éve volt) volt kulcsom és egyedül közlekedtem.

Amivel nem tudnék egyetérteni, ha mondjuk ez a 10 éves fiú rendszeresen egész éjjel egyedül lenne otthon, de erről nem szól a kommentelő.

2018. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Én ébresztem, vagy a férjem kakaóval.
2018. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem még kicsi gyerekem van, de biztos, hogy én fogom ébreszteni.


Bocsánat, hogy beleszólok, de én elsős koromtól egyedül jártam iskolába. 26 vagyok! A szüleim reggel 6tól este 6ig dolgoztak. Soha nem volt probléma! Nagymamám a szomszédban lakott, mindig átjött megnézni, hogy felkeltem e, majd ha hazaértem hozott ebédet. Manapság azt tapasztalom, hogy a szülők túlféltőek vagy a gyerekek önállótlanok. (pddagógus vagyok)

2018. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Nekem lovacskas volt ami nyihogassal ebresztett, en kértem mert lattam egy meseben h ebresztoorara kel a szereplo.
2018. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
7, pedagógus válaszoló, teljesen más világ van, mint régen. Eleve több autó közlekedik, nagyon sok beteg ember jár-kel közöttünk, köszönhető a médiának, ami minden nap önti magából a deviáns viselkedést, filmek és hírek formájában. Kiskoromban én is egyedül mentem, vagy a barátnőmmel iskolába, mostmár gyalog nem engednék el egy gyereket. Jobb félni, mint megijedni. A gyerekek is másabbak, mint régebben. Sokkal elevenebbek és önállóbbak, a felnőttek kevésbé tekintélyek mint régen.
2018. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Kedves nem tudom, hányas: nem, nem illegális egyedül hagyni egy alsós gyereket. Angliában van olyan javaslat - nem törvény! -, hogy 12 éves kor alatti gyereket ne hagyjanak magukra, de Magyarországon semmi ilyesmi nincs.
2018. máj. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!