Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Borzasztóan érzem magam!...

Borzasztóan érzem magam! Rossz anya vagyok?!

Figyelt kérdés

A kislányom nagyon kiabálós baba(másfél éves)Kiabál velem reggel ébredés után reggeli közben miközben kiönti a tejpépét, készülődés közben,pelenkázás közben, a boltban, otthon a lefekvés előtti félórát olyan frekvencián ordítja,hogy néha azt hiszem,hogy szétreped a fejem.Én nyugodt természet vagyok próbálom határozottan,de normál hangszintem magyarázni-nevelni. De,amint megszólalok,még hangosabban ordít,csapkod-engem is!!! Dobálja magát a földre. Vannak napok,hogy tényleg reggeltől-estig csak a sírás-kiabálás van. A legrosszabb,hogy azt érzem rajta,hogy nem érzi jól magát velem!!! És néha nálam is elszakad a cérna. Pl:ma joghurtot kért,elkezdtem etetni, minden falatot kiköpött a szájából és közben kiütötte a kezemből a dobozt. Hirtelen olyan ideges lettem,hogy rácsaptam a popojája (amit még sosem csináltam) és elkezdtem kiabálni vele: Hogy elegem van már ebből a vislekedéből.Ne ordítsál már velem egésznap! Ő meg csak nézett rám a nagy szemével! És bekéretőzött az ágyában.BORZASZTÓAN érzem magam. Szörnyű anya vagyok!

De,hogy kezeljem ezeket a helyzeteket,hogy ne veszítsem el a hidegvéremet? Sokáig sikerül,de mostanában egyre-egyre többször kiabálok vele....és ma ez a popsira ütés. Nagyon utálom magam.


2010. jún. 15. 11:08
 481/487 A kérdező kommentje:

Csajok! Hellóóóóó!

Most jöttem haza,látom "valami" történt,mert rengeteget írtatok:))))) csak este tudlak elolvasni benneteket,mert Lizi itt rángatja a nadrágomat,hogy:ANYA,ANYA gyeje játszani:)))

Remélem minden rendben veletek?

Pusssz

Jövök este

2011. márc. 23. 16:26
 482/487 anonim ***** válasza:

szia Vercsiiiiiiiiiiiiiiiiii!! hát rengeteg dolog történt, de van egy, ami a legfontosabb :) rá fogsz jönni a hozzászólásokból!!

Csajok én már a hoxára írok, szóval... könnyes búcsút veszek a GYK-től ... :')


millió puszi


ps: részletek az új klubban ;)

2011. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 483/487 A kérdező kommentje:
Jelentem bebocsátást kérek a klubba:)))
2011. márc. 23. 21:12
 484/487 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sokat gondolkodtam az elmúlt napok történésein. És be kell vallanom lányok, hogy teljes mértékben etikátlannak tartom az "árulás" minősítést. És nem érzem, hogy bűntudatomnak kellene lennie bármiért is. "Mentegetőzöm", "vaj van a fülem mögött", stb. jelzők, megnyilatkozások. Amennyiben ezt komolyan gondolja bárki is, illetve személyes sértésnek veszi a dolgokat, abban az esetben önként "elhagyom" a "Csapatot". Jobb lesz így mindenkinek. Nem egy stílusunk, életfelfogásunk, én nem gondolom, hogy helyem lenne a klubotokban. Röviden ennyi. Nem haragszom senkire, csak egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért kellett a bolhából elefántot csinálni, ahelyett hogy a lényegre, a valóban fontos mondanivalókra koncentrálnánk.

További jó klubozást mindenkinek! Legyetek jók, ha szeretnétek privát e-mailben elértek.


Üdv : K.

2011. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 485/487 anonim ***** válasza:
Kata, akkor koncentrálj velünk együtt a fontos mondanivalókra és gyere a zárt klubba!!!! Mert biztos vagyok benne, hogy mindenki vár! Tudod, hol vagyunk, gyere! L.
2011. márc. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 486/487 A kérdező kommentje:
Csajok!Mi van itt,elmegyek pihenni 4 napra és mire visszajövök ennyi minden történik. Sajnos nekem minden változás először furcsa,idegen....ezért is írtam azt,amire Kanálka felhúzta a szemöldökét,de utána már szeretettel vártam Őt és kíváncsi is vagyok rá. Abban,hogy minket más is olvasgat bele sem gondoltam,ezért is volt furcsa érzés először. De,Katit nem akarom elveszíteni,mert Nekem borzasztóan sokat jelentettek a sorai,sokat segített!!!!
2011. márc. 24. 13:18
 487/487 anonim ***** válasza:
100%

Na, most már morcos vagyok!


1. az árulás nem ITT kezdődik.

2. SENKI nem lepődhet meg, hogy ezt az oldalt mások is olvashatják, az hogy olyan "más" olvassa, akit valamelyikünk ismer, nem egy nagy cucc.

3. próbáltam elpoénkodni a dolgot, mert annyira bagatell az egész, mit kell drámázni, azt nem értem!

4. Kati, ne sértődjél meg, mert hátra kötöm a sarkadat! Ha azt mondod, hogy nem sértődtél meg, azt meg nem hiszem el, mert visszavonulást fújtál az egész marhaság miatt.

5. Nem csak fekete meg fehér létezik a világon, ezt MINDENKI vésse jól a fejecskéjébe, és tessék gondolkodni!


Aztán mindenki, mondom MINDENKI! nyargaljon át szépen a másik fórumra, és ha hozni akartok "még egy embert", hát tegyétek, engem nem zavar, tőlem aztán a fél világ is olvashatja arctalan sorainkat, mert teljesen mindegy, nincs neki semmi súlya.

Ha valaki pár lökött spiné picsogására kíváncsi, hát jöjjön, aztán olvasson, tőlem ki is adhatja nyomtatásban, csak a haszonból hadd részesüljünk mindannyian.


Ennyi.

Aztán aki még egy rossz szót szól, az jöjjön ki velem a hóra!

:-DDD


Puszi nektek drága, ütődött sorstársaim!

Azért jó közöttetek lenni, mert "otthon" érzem magam, és nem lógok ki a sorból! :-DDD

Szilvi

2011. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!