Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 kisgyerek mellett, tényleg...

3 kisgyerek mellett, tényleg képtelenség napi 8 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
Férj van, rajta kívül csak fizetett segítség lenne megoldható, de nem biztos, hogy anyagilag megéri.
2018. máj. 27. 16:18
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nincs probléma belőle. Nem lesznek lelki sérültek attól, hogy 7-től 4 -30-ig oviban vannak. Ahogy a nagy sem lett. Azért nem mindegy,, hogy alap dolgokat kapnak csak, vagy megengedhetek extrákat is, 4 gyerekre a plusz szakkörök méregdrágák, mertdolgozom. Plusz 250.000 nem mindegy. Ha lenne 6 órában hely, lehet kérném, de nincs rá lehetőség.
2018. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lesznek lelkisérültek. Én sem hiszem ezt, de meggyőzödésem, h sokkal fontosabb az együtt töltött idő mennyisége, mint az extrák. De megértem ezt is, nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, ha az együtt idő mennyisége többet számítana, mint a minősége és az extrák, akkor nem kerülne ki a legtöbb fiatalkorú (vagy akár felnőtt) bűnelkövető olyan családból, ahol az együtt töltött idő mennyisége megvolt, csak az extrák nem. És ez az arány kb. 80%-os.
2018. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem az együtt töltött idő mennyisége számít, hanem a minősége. Egy depressziós vagy alkoholista vagy elhanyagoló, vagy egyszerűen csak nemtörődöm szülővel hiába van együtt a gyerek egész nap...


És nehogy hibás legyek már, amiért dolgozom, sőt minden nő, aki 8 órában dolgozik....


Komolyan jobb lenne, ha mondjuk itthon ülnék, mert a részmunkaidős foglalkoztatás ritka, a szakmámban nincs is, de 1 órával korábban mennék a gyerekekért, viszont nem lenne csinos ruha, téli szalámi, fagyi, állatkert, néptánc, nem mehetnének tornára, nem mennénk moziba, vagy kirándulni,étterembe néha? Akkor magyarázzam meg, hogy nektek ez a jó, mert nem dolgozom,de reggel és délután együtt agyunk plusz egy órát? A családi semmire sem elég, nem is abból kell megélni.

2018. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Mint írtam nem vagyunk egyformák. Ezen nem kell felkapni a vizet vagy kiadani. És természtesen nem kell szélsőséges példákat felhozni, drogos meg alkoholista uristen, extrémebb nem jutott eszetekbe?

Az pedig engedtessék már meg, h leírjam a véleményemet, szerintem cizelláltan tettem, nem bántottam meg vele senkit.

Nem vagyunk sem dorgosok, sem alkoholisták, átlag szülők vagyunk, és az én véleményem az, h fontos az együtt töltött idő mennyisége is, nem csak a minősége. Te/ti máshogy gondoljátok, éljetek úgy, ahogy nektek jó, mi is azt tesszük.

2018. jún. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Mi 8 órában dolgozunk párommal ellentétes műszakban, sokszor hétvégén is. Gyerekeket egyikünk viszi, másik hozza. Ha betegek felváltva vagyunk táppénzen. Nagyon keveset találkozunk, családi élet szinte nulla. 7 év alatt nem gazdagodtunk meg, de nem is haltunk éhen. Így visszaolvasva kicsit rabszolgaéletnek hangzik!
2018. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!