Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálja ezt a lányom?...

Miért csinálja ezt a lányom? Hétfőn reggel még nem sírt reggel de keddtől mindennap amikor mentünk oviba. Eddig soha nem sírt.

Figyelt kérdés

Nem nondja meg miért sír..

Bánthatták??? 4 éves


2018. jún. 1. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Elkepzelheto.

Esetleg kerdezd meg az ovonot.

2018. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Álmos? Éhes? Melege van?
2018. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy bántsák, elég egy rossz szituba kerülnie.


Nekem a lányomnál ugyan ez volt.

Beszoktatásnál sírt, de aztán sikerült és örmmel ment. Majd Februártól elkezdett sírni napközben az oviban. Az ovonö nem is tudta megmondani miért, de rendszeresen sírt. Voltak közben egy színházban ahova mind a 100 gyerek elment.

Mikor már hetek óta ment, végig gondoltuk az ovonökkel mi lehet a baj. Aztan az egyik gyakornok ovonö emlékezett, hogy a színházban fogta a lányom a kezét, de közben egy másik gyerek elesett a lépcsönél, ö elengedte a lányom kezét és otthagyta a "tömegben"... A lányomnak ez óriási félelem lehetett ott 100 gyerek között a hangzavarban, pedig minden gyereket ismert... Az ovonö sem gondolta, hogy ez ekkora megrázkodtatás lesz neki.

De a szállak össze passzoltak. A lányom leginkább akkor sírt ha sétálni indultak, ha kint voltak. Nem engedte még a játszótéren sem el az ovonö kezét...


Nem kell egy nagy dologra gondolni a gyerekeknél olyan dolog is elég a félelemhez ami nekünk felnötteknek egyáltalán nem az.

2018. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Az én 4 évesem azért sírt a héten reggel-este, mert készülnek a ballagásra és nem akar részt venni benne - nagyon utálja az ünnepségeket. Én is alig tudtam megfejteni, hogy mi a baj. (Reggelente oviban alig bírom magam kihámozni a szorításából annyira ordít és nem akar ott maradni :/)
2018. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!