Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet két pici mellett...

Hogy lehet két pici mellett időt szakítani mozgásra, sportra?

Figyelt kérdés

Nagylányom 2 éves, a pici 3 hós év van 15 kg súlyfeleslegem. A diéta kizárva, mindenképp mozgás kellene. De mikor? Tudom, beoszthatnám az időmet jobban is, de úgy érzem, majd minden napom egy rohanás...

Apa nem ér rá több órára vigyázni a picikre, ráadásul falunk lakunk, a város meg utazással messze van...(imádok fitnessterembe járni)

Ti hogy csináljátok?


2010. jún. 16. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A jó időbeosztás fontos. De otthon is tudsz mozogni. Félóra futás,reggel-este torna, valamilyen labdajáték,amit otthon is megtudsz valósítani,többet ér,mint a drága és időrabló fitness-termek.
2010. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fitnessterembe az esetek 99 %-ban van gyerekmegőrző. Esetleg még nagyszülők?
2010. jún. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Anyósék dolgoznak, én szüleim 250 kmre-, dédire meg nem merem bízni mind a két kicsit egyszerre. (egyel elbírkózik, de ő sem fiatal már:-)

Utánajárok esetleg a gyermekmegőrzős helyeknek, nagylányom imádja a közösséget, ellne, kicsi meg maradhatna mamával:) (bár ez sem lehet napi rendszerességgel ekkor)

Az itthoni torna lehetne a legkivitelezhetőbb, csak időbeosztás kérdése-eben meg nem vagyok valami jó sajna. De kitalálok valamit, megpróbálom befogni nagylányom is:.)

2010. jún. 16. 12:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Otthon, a gyerekkel együtt mozogni, a nagyobb jó lesz súlyzónak. Tényleg ez a legjobb megoldás, felesleges pénz és idő pazarlás lenne a konditerem.

Jó móka, minden nap fix időben, fix program.

2010. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még ezzel néhány hónapot, adj időt magatoknak, hogy az új kisbabával összeszokjatok és kialakuljon valami rendszer az életetekben. Egyébként én is az otthoni edzést javasolom, torna dvd-re, vagy ha megengedhetitek magatoknak, ruházzatok be egy jó szobabbicklire vagy elliptic-trainer-re. Most, hogy jó idő van, futni is eljárhatsz, bár elismerem, hogy az nem túl szórakoztató. Esetleg szervezz be egy másik kismamát, és ha apa otthon marad a gyerekekkel, akár hétvégén, akkor mehettek.
2010. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A futásra nagyon rá kell edzenem, sok idő kell, mire a napi 2 km-emet le tudom futni.

Itthon is valami kezdő mozgás kéne csak, mert nagyon el vagyok tunyulva...

de akkor beiktatjuk valahova a tornát, bár tök fix napirendünk nincs, függ attól ,mikor kelnek, milyen az idő, és milyen napjuk van.

De valamit kitalálok majd:-)

Köszönöm

2010. jún. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!