Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nincs alvas az oviban,...

Ha nincs alvas az oviban, aludjon delutan, vagy egyaltalan ne?

Figyelt kérdés

2-ig lesz ovi, most meg szinten 2-ig bolcsis, ott meg van alvas, az oviban nem lesz, a kornyekunkon (kulfold) mindenholigy van. Munka miatt 2-re fogok tudni erte menni, elobb nem, fel 3 korulre erunkhaza, mar a 2 is keso lenne az alvashoz, ha olyankor kel, akar 10-ig is fent van.


A bolcsiben 11-1 kozott szokott aludni. Az oviban egyaltalan nem lesz alvas. Mi lesz igy vajon? Ki szokta birni estig mar most 2 evesen is, ha 1-1x nemalszik napkozben, na de rendszeresen?


2,5 evesen fogja kezdeni az ovit, egy egyebkent szuper helyen (igy tudtak felvenni), szerintem meg nagyon pici ahhoz, hogy ne aludjon.


Nalatok hogy oldodott meg hasonlo dilemma? Hogy valtozott az alvas az ovival?



2018. jún. 18. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem majd meglátod hogy a gyerkőc igényli e majd az alvást, és a szerint alakítoď a napotokat, ha kell alszik du ha nem akkor lefekteted este korábban.

Az én lànyom lassan 4éves, de még most is igényli hogy aludhasson legalább egy fél órát du.

2018. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

2,5 évesem van. Le nem tudnám erőszakkal se tenni 11-kor, hiába kel 5-6 között (magától), jellemzően inkább 1 és 2 között alszik el max. 1 órára.


Ezzel csak annyit akarok írni, hogy rengeteget változhat még addig az alvása.


Mivel mész majd érte?

Ha kocsi, akkor lehet egy félóra alvás hazáig pont elég lesz neki.

2018. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gyalog, negyed ora, babakocsival vagy csatos hordozoval, mondjuk a babakocsink nem dontheto.
2018. jún. 18. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindkét gyerek 2,5 évesen szokott le a nap közbeni alvásról. Cserébe este korán fekszenek és alszanak egy nagyot (11-12 óra megvan így naponta). Simán lehet, hogy beálltok erre, de ha 2-3-felé alszik, az se gáz, este meg később megy. Kialakul majd, szerintem ne aggódj ezen.
2018. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De furi. En el sem tudom kepzelni, nekem 2 órát alszik nappal es 9kor alszik el este. Reggel 7kor kel. 2,5 eves.
2018. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, gyerekfüggő. A kislányom mindig aludt az oviban, én soha, gyakorlatilag egyszer sem (nekem ideális lett volna a ti ovitok). Vagy azt tudod csinálni, hogy fél órát hagyod aludni, ha igényli, vagy nagyon korán lefekteted este (6?). Azt hiszem, más opció nincs, ezt ki kell kísérletezni.
2018. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!