Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért muszáj a rózsaszín...

Miért muszáj a rózsaszín babakocsi? Értem én hogy kislány de miért nem lehet valami más szín?

Figyelt kérdés
Tegnap levágta a nagy hisztit a feleségem hogy rózsaszín baba kocsi kell mert lány lesz.
2018. jún. 23. 18:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd rá!
2018. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Biztos lehetsz benne, hogy nem csak a babakocsi lesz rózsaszín a jövőben, szerintem készülj fel!:D
2018. jún. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát ezt vele beszéld meg ... Nyilván muszáj, de úgy tűnik neki azt tetszik.... Válasszotoj olyat ami kombinálva van valami más színnel, pl. szürkével, feketével... Annyi féle van..
2018. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

😂 Vihar a biliben

Ezèrt nem kell hisztérikàt felcsinálni!

2018. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Mert neki az tetszik. Szerintem is gagyi a rózsaszín kocsi, de hát nem vagyunk egyformák.
2018. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Neki fontos a színe. Neked nem. Mi a gond? Mert szerintem itt te csinálod a feszültséget, nem a feleséged.
2018. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

És ha lesz még egy gyerek? És ha az fiú lesz?

Egy babakocsi simán kiszolgál 4 gyereket is. Pazarlás lenne második gyereknél megint venni egyet. Vagy feleséged a rózsaszínbe gond nélkül belerakná a fiúgyerekét is? Kötve hiszem!


Szóval, kedves férj-társam, én azért szeretek gyakorizni, mert mindig rájövök, mennyire könnyű nekem a feleségemmel. Másokhoz képest. :DDDDDDDDDDDD

2018. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
62%
Hagyd rá, én is csak ezt tudom mondani. Ő úgyis többet tologatja majd.
2018. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Mi még nem tudjuk a nemét. De eszembe sincs rózsaszín/kék babakocsit venni. Valami semleges, nem túl harsány színű az ideális, már csak egy esetleges későbbi második és más nemű baba miatt is.


Én sem értem az ilyen fajta ragaszkodást, de gondolom "babázni" akar. Mármint úgy megélni ezt mint kislányként hogy minden csupa rózsaszín, meg csupa cukiság.

2018. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Hátha meggondolja magát, mikor meglátja milyen szépek vannak más színben is. Ízlés kérdése. Sosem értettem az ilyet, de ő biztos meg tudja magyarázni miért jó ez.
2018. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!