Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért muszáj a rózsaszín...

Miért muszáj a rózsaszín babakocsi? Értem én hogy kislány de miért nem lehet valami más szín?

Figyelt kérdés
Tegnap levágta a nagy hisztit a feleségem hogy rózsaszín baba kocsi kell mert lány lesz.
2018. jún. 23. 18:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Mond azt, hogy ha a kövi fiú lesz, nem adsz pénzt másik babakocsira, csakhogy a fiút meg kékbe tologassa, oldja meg a gyeséből/gyedéből... stb.


Magyarul tereld a józan paraszti ész felé, hogy ha még akar gyerekeket, van esély arra, hogy a másik nemből is születhetnek gyerekek és tök felesleges minden alkalommal új kocsit vásárolni, mivel egy jó minőségű babakocsi 4 gyereket is kiszolgál.

2018. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín lehet mindenféle személyes használati tárgya, de a babakocsi, hordozó, kád, stb. mind univerzális dolog és tényleg butaság ennyire kihegyezni egy neműre. Később újat venni sok pénz és felesleges is, ha fiatok lesz másodjára. Én is szeretem csinosan öltöztetni a lányomat, de a babakocsi például barna zöld kör mintával, mert az szép élénk, bírja a koszolódást és nem ordít róla elsőre, hogy milyen baba van benne, így egy fiúval is tökéletes. Az utazóágy meg sárga és zöld, mert vidám és érdekes a mintája a kicsinek. Ezek drága dolgok és sokáig bírják. Ha a feleséged később a kisfiát is beülteti a rózsaszín cicás, virágos, masnis, stb. babakocsiba, kiságyba, kádba, akkor vegye, de ha nem akarja, akkor még most gondolja át újra. :)
2018. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Hű látom itt jártak a "rózsaszínanyukák" és mindenkit lepontoztak... :D
2018. jún. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a rózsaszín cuccokat a kislanyomon, de túlzásba én sem esek. Rosszul vagyok ha rózsaszín kocsit latok. Nekünk több gyerek már nem lesz, de eszembe nem jutott volna rózsaszín kocsit venni. Fehér bőr kocsink van. Egy semleges színű kocsiba is rakhat rózsaszín kiegészítőket, pl rózsaszín játék, takaró stb.
2018. jún. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértelek kérdező. Nőként, anyaként a lányomnak lenne pár rózsaszín ruhája, de inkább több színben gondolkodnék, babakocsi terén meg végképp. Én inkább unisex színt választanék.


Amúgy én már lassan szivárványt hányok a sok rózsaszín vattacukortól.


És ahogy előttem írta vki, hogy megjelentek a rózsaszínb§zi anyukák, akik lepontoznak mindenkit. Ezt is lefogják.


Hát, ez legyen a legnagyobb boldogságotok, hogy lepontoztok!!!! Hahaha

2018. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%

Mert feleségednek az tetszik ,ahelyett hogy megkérdeznéd töle miért az tetszik neki itt panaszkodsz töketlen vagy

Ajánlj neki sötét rozsaszint is jusatok kompromisszumra .

2018. jún. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam olyat, hogy valakinek lányt mondtak, aztán szüléskor derült ki, hogy biza fiú...! :)


Szóval a helyetekben mindenképpen unisex színű babakocsit választanék, mert furán festene a fiú a rózsaszínben, és mert ha később eladásra kerül, kisebb vevőkört tudtok vele megcélozni... - gondolkodjatok előre!

2018. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
7-es, 12-es jót mondtak. Próbálj meg érvelni a rózsaszín babakocsi ellen. (Kislányos anyuka vagyok és szeretem a rózsaszínt, de babakocsi, hasonlók esetén pénzkidobásnak tartom.) Összefoglalva: ha véletlenül mégis kisfiú lesz, nem jó a rózsaszín, ha a második gyereketek kisfiú lesz, nem használhatjátok tovább, továbbadni, eladni is nehezebb. Ráadásul egy semleges színű babakocsi gyönyörűen díszíthető rózsaszín kiegészítőkkel, úgy sokkal elegánsabb is! (Pl. rózsaszín bélés, takaró, esetleg masnidísz).
2018. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
praktikusságból bizos unisex szinűt vennék,ha lenne majd második gyerek.
2018. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

én nem értem ez miért olyan fontos?? milyen színű legyen semleges, unisex, rózsaszín, kék...

én úgy leszek vele, hogy amire lesz pénz(és normálisan kezelhető) addig felőlem bárhogy kinézhet...

Miért olyan fene fontos hogy vidám mintás legyen, vagy modern stb. az a lényeg hogy kényelmesen lehessen vele menni, gyorsan összelehessen csukni vagy több funkciójú legyen és mindez normális árban.

2018. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!