Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért muszáj a rózsaszín...

Miért muszáj a rózsaszín babakocsi? Értem én hogy kislány de miért nem lehet valami más szín?

Figyelt kérdés
Tegnap levágta a nagy hisztit a feleségem hogy rózsaszín baba kocsi kell mert lány lesz.
2018. jún. 23. 18:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem fekete volt színes mintákkal (asszem, fú de rég volt :D ) öcsémnek meg drapp, mégsincs bajunk a nemi indentitásunkkal, sőt aki megvette öcsém babakocsiját mondta is hogy jaj de jó mert szinte csak cukicsózaszín meg cukikék kocsikat lát.

Amúgy mit csinálna ha ikrei lennének ahol az egyik fiú a másik lány? :D

2018. jún. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Mivel sokan anyagi okokból libafos és fekete meg zöld-barna babakocsit vesznek amire rossz ránézni, ha ő rózsaszínt akar, miért ne legalább van igénye!

Nekem szürke volt a babakocsi- és nem éppen olcsó- de minden más pink volt.

2018. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!