Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan 2 éves lesz a kicsi...

Lassan 2 éves lesz a kicsi fiam, nagyon válogatós lett kaja ügyben, ti mit/miket főztök a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

2 és féléves a fiam. Nagyon válogatós, gyakorlatilag krumplifőzelék (vagy paradicsomos krumpli)-spagetti-tejbegríz-spenót ezen "élünk" hónapok óta...


A gyerekorvos szerint adjak neki vitamint és mást nem tudok csinálni, ha egyszerüen nem hajlandó megenni mást, megtömni úgyse tudom...

Gyümölcsöt nem eszik csak ha belevagdosom joghurtba , joghurt, puding jöhet minden menyiségben dehát az nem főtt étel...

Kenyeret, felvágottat,húst abszolút nem eszik semmilyen formában, így marad a tészta, krumpli meg a tejtermékek. Nagyon egyhangú de egyszerüen már nincs ötletem hogyan kedveltessem meg vele a többi ételt.

2010. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nálunk is ez a helyzet túrókrém, virsli, parizer, főt tészta talán ezek azok az "ételek" amit bármikor megesz, de semmi mást nem akar illetve nem mindig és már azt sem tudom mit főzzek
2010. jún. 17. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom nagyon jó evő. Az unokatesója sajnos kevésbé, de ha nálunk van, kedvet kap a kajálásra. Ti nem tudtok hasonló megoldást keresni? Hátha bejön nálatok is.
2010. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bölcsibe jár a fiam, ott megeszik mindent, néha-néha az ebédet kihagyja, de csak ritkán, otthon már nem akar enni.

pl. a parizeres vajas kenyeret a böcsiben megeszi, otthon a parizert leeszi a kenyérről a kenyeret már nem akarja megenni...

2010. jún. 17. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelni sem tudom, hogy egy jóízű pörkölt nokedlivel otthagyja a gyerek. Vagy egy jó kis rántotthús rizzsel párolt zöldséggel.

Miket szoktatok főzni???

Adok ötleteket ha kell.

2010. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!