Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nektek is nyekergosen kel a 3...

Nektek is nyekergosen kel a 3 ev alatti gyereketek? Akinek mar nagyobb, es ilyen volt, mikor valtozott meg?

Figyelt kérdés

Tuti, hogy alszik eleget, tegnap pl. 3/4 7-kor mar aludt, es ma reggel negyed 7-kor kelt, de megint nyugosen, nyoszorogve, minden ebredesnel ezt csinalja kb. 4 honapos kora ota, akar nappali alvasrol, akar ejszakai ebredesrol, vagy reggelirol van szo, minden alkalommal nyoszorogve kel, es engem keres. Most 2,5 eves, egyuttalszunk, tehat rogton ottvagyok mellette, ezert nemertem. Ha nem vagyok ott, akkor sem kel fel magatol, pedig ki tudna jonni, hanem nyoszorogve dobalja magat az agyon.


Mozgas- es beszedfejlodese rendben van, egy ertelmes, okos gyerek, jol eljatszik mas gyerekekkel es velunk is, es nem szokott gyakran hisztizni sem. Csak ezek az ebredesek ilyenek, miota csak emlekszem, es teljesen mindegy, mennyit alszik elotte, egy kezemen meg tudom szamolni, mikor nem csinalt igy, hanem mosolygosan ebredt. Mit lehet ezzel kezdeni?



2018. jún. 28. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
9 évesem még mindig ilyen...
2018. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt időszak, hogy mindig mosolygósan ébredt, de mostmár elég régóta nem így van. Rendszeresen bőgve jön át hajnalban. Szeptemberben lesz 3.
2018. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, bár nem nyekergek ébredésnél már, a férjem nem erőlteti a beszélgetést reggelente, elég rossz passzban szoktam még lenni.

A fiam 3 éves de kíváncsi leszek az ovira, ő elő se bújik rögtön, fél órát az ágyában marad, ha felkel. Amíg kiságyba aludt ordítva kelt és ébredés után is nyekergős volt egy ideig, ezt váltotta úgy 2 évesen az, hogy ágyban marad inkább.

A kicsi 1 éves és vigyorogva kel.. szóval nagyon nem egyformák.

2018. jún. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, akkor megnyugodtam, hogy gyerekfuggo, es van masnal is ilyen.
2018. jún. 28. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:
De te kelted fel, vagy magától kel? Lehet, hogy nem abban az idösávban alszik, ami a legjobb lenne neki. A lányom 9 körül fekszik le, 1 éves, nem szokott nyűgösen kelni, 7, 8 között kel fel.
2018. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy en keltem-e vagy magatol, hagyni szoktam magatol kelni, ha nem megyunk idore, es ma is magatol ebredt.
2018. jún. 28. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Sose felejtem el a reggeli ébredéseket. 2 éves koráig minden alvásból visítva ébredt. Hiába próbáltam megelőzni a sírást, sokszor ültem az ágya mellett, hogy egyből tudjak reagálni, de még ki sem nyitotta a szemét, úgy kezdte, mint a légvédelmi sziréna...

Már 5 éves, de még mindig nyavajgós reggelente.

2018. jún. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!