Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tudnám a fortniteról...

Hogy tudnám a fortniteról leszoktatni a gyerekeimet?

Figyelt kérdés
Csak erről beszélnek 13-7 évesek. Engedtem a kicsit is játszani mert végre megszűnt a veszekedés jobb lett a kapcsolatuk. De mára csak ez a téma. A kicsi a rajztáborban csak fortnite skineket rajzol semmi más nem érdekli. A nagyobb 0-24 gép előtt ül amit az apja enged neki mert kitűnő lett. Rossz látni hogy semmi mást nem érdekli már őket.
2018. jún. 30. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gáz. A fiam is ilyen volt. Fél év alatt megunta a gépezést. Mellesleg el kell dönteni, hogy ki a főnök a háznál és ki mondja meg, hogy ki és mit csinál/csinálhat. Mi azt csináljuk, hogy a gyerekeknek megvan a kötelező napi rutin stb. A szabadidejük pedig az övék, nem szólunk bele, hogy mit csinálnak. Mostanság a fiam magától jön le a műhelybe tenni-venni, úgyhogy szerintem hagyd őket, majd magàtól megoldóik.
2018. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd megunják, főleg, hogy kezd kimenni a Fortnite a divatból, legalábbis már csökken a hype körülötte. Meg amúgy sem baj, ha "ártatlan" hobbijuk van, ennél sokkal rosszabb is lehetne.
2018. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
gépet kikapcsol és rászolsz gyerekre hogy most pedig ki megyünk sétálni,gépen időkorlátott beállitani,netet is időkorlátot beálitani,
2018. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 itsagoat válasza:
Én 14 éves vagyok és én is rávoltam függve a fortnite-ra 1 hónapja meguntam ha túl sokat játszik vele akkor könnyű megunni DE rengeteg angol szót tanultam vele amit kamatoztatni tudok nyelvtanulás szempontjából hasznos
2018. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!