Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek meg 7eves a Gyermeke?...

Kinek meg 7eves a Gyermeke? ertelmi fejlodesbe, hogy al a ti Fiatok-Lanyotok?

Figyelt kérdés

elso sorban is elnezest kerek a Magyar helyesirasomert,kerlek beneteket ezert nem elitelni.koszi.


arrol lenne szo , hogy a 7 eves Fiamon nem tudok neha elmenni ,o egy retenetesen jo lelku gyerek,ugyes, onalo,nagyon szeretheto.mindenhol dicserik es imadjak,de ha beszelgetesrol van szo akor sokszor (mar bocsi a kifejezesert) de olyan hujesegeket tud beszelni ertelmetlen dolgok vagy epp nem temahoz kapcsolodo mind ha sajat vilagaban elne,ha kerdezek valamit vagy nem tud valaszolni vagy megint valamit osze vissza magyaraz. ha pedig ossze szidom valamiert es megkerem ,hogy ismeteje el amit mondtam (csak azert is,hogy lassam felfogta e mit mondok neki) akkor al es bamul ram ertelmetlenul es nem tudja elismetelni ... pedig minden masba olyan ugyes d ilyenkor nagyon ki tud akasztani . a nagyobbik fiam 12 nala ilyen gondok nem voltak.nem ertem de aggodom ez veget.van mas is ilyen helyzetbe?



2018. júl. 1. 22:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Mit mond amikor hülyeségeket beszél?
2018. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hat most megfogtal konkretumokat nem tudok mondani de leginkab badarsagokat es temahoz nem ilo... megvalosittatlan dolgok.ilyenkor leszoktam allitani es megkerni hogy gondolkozzon mielot elkezd beszelni,mert ennek nincs ertelme.d most nem jutt eszembe egy jo pelda sem
2018. júl. 1. 22:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolynak erzes vidd szakemberhez, komolyan nem bántás de lehet h rád ütött és ugy beszel mint te.. vagy egyszeruen csak keson ero gyerek.

Tortent vmi vele mostanaban? Lelki-fizikai serules, esemeny, stressz??

2018. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Milyen nyelven kommunikáltok vele? Ha magyarul,semmi meglepö,hiszen te sem tudsz.


Ha egy másik nyelven, akkor érdemes elgondolkodni és szakember véleményét kérni

2018. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nemetul beszelunk , mivel itt is elunk , csak Magyarok a szuleim de soha nem jartam magyar iskolaba , kertem is elnezest ezert de nem gondoltam szuksegesnek az eletemet elmeselni , hogy ertheto legyen mi is lenyegibe a problemam
2018. júl. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!