Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti hogy bírjátok ki...

Anyukák, ti hogy bírjátok ki egyedül egy kis gyerekkel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem sokáig kell már , mert jön a következő.
2018. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Remegve várom hogy a férjem hazaérjen a rosszabb napokon és kicsit átvegye. Ha jó kedve van és sokat alszik akkor ok de amikor sír és nyafizik egész nap és letenni egy percre sem tudom akkor kicsit sok.

Nem tudom mit tennék ha egyedülálló anyuka lennék de szerintem a falnak mennék első körben az biztos.

2018. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagyok valami társasági ember, így kifejezetten élvezem!
2018. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
A fiam 9eves koráig egyedülálló anya voltam. Megszoktam. Most a kicsivel kifejezetten élvezem,ha ketten vagyunk itthon.
2018. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Hát kapaszkodj meg, nekem kettő van (még egyik sem ovis v bölcsis)! Nem mondom, hogy könnyű velük, amikor front van, de nem is kibírhatatlan!

Egyébként tök jól elvagyunk, egymást szórakoztatják, nagyon jó tesók, nálunk az ilyen verekedések, hajtépés, féltékenykedés valahogy kimaradt.

Apuka estére ér haza, segít a fürdetésben, altatásban, viszont hétvégén itthon van, akkor csinálunk közös programot, az nagyon jó!

2018. júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Fél napot vagyok egyedül, aztán jönnek haza suliból a nagyok. Illetve most szünetben egy percet se vagyok vele kettesben. Én élvezem.

Persze, jön a foga, ha valami nem az ő óhaja szerint alakul akkor hisztizik, menni kell utána, hogy ne essen baja, sose arra akar sétálni, amerre szabad, és este inkább bohóckodik hullafáradtan is. Ezzel jár.

2018. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
3 éves kislányom van, most megy majd oviba szeptembertől, bölcsis nem volt. Nekem jó volt itthon vele, tőlem maradhatna még :D de kell neki az ovi, már érzem rajta is, hogy játszana más gyerekekkel. Most voltak/vannak nehezebb heteim, 12 hetes terhes vagyok a kistesójával, és nekem az első trimeszter nagyon rossz, állandóan hányingerem van, sokat hányok. Na mostanában örültem, ha valamelyik nagymama elkérte, és vártam, hogy az apja hazaérjen. De alapjáraton tök jól elvagyunk ketten.
2018. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

1-es 😂


Kerdezo, 1,5 eves korig jo volt, setaltunk, nezelodtunk, elveztem, ahogy a kis sajat tempojaban ismerkedik a vilaggal. Utana nehez lett, foleg a delelottjeink, mert 9-kor kelt, delben mar aludt, en meg foztem is, etettem, stb., delelott nem mentunk szinte sosem ki, es o ettol nagyon nyugos volt, 22 honapos koratol bolcsis lett fel napban, en dolgozok, azota mindkettonknek sokkal jobb. Nulla siras mellett szokott be, haza se akart hetekig delutanonkent jonni, pedig amugy elegge anyas. Szoval nekem az a 4-5 honap volt nehez. Amugy mar elotte is dolgoztam joval (otthonrol heti 2 napban), de igy utolag 1,5 eves koraig nem dolgoztam volna, az ejszakazas es a gyerekfelugyelet megoldasa miqtt eleg megterhelo volt.

2018. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

2 éves, örökmozgó, akaratos kisfiú :)

Jó sok koffeinnel! A férjem hétköznaponként 3 körül ér haza, de a gyerekkel többnyire esténként foglalkozik. Van itthon is mit csinálni a ház körül és a szüleinknek is segít. Apukámnak súlyos betegsége van, az Anyukája szintén komoly problémákkal küzd. Hétvégén is dolgozik, 6ra ér haza. Szóval általában 6tól foglalkozik a gyerekkel meg hármasban vagyunk. Fél 9kor altatunk,21-23ig mi időnk kettesben. Majd én még éjfél-1ig tanulok. Nem egyszerű, vannak jó és rossz napjaink. Tegnap, tegnapelőtt nem volt hajlandó aludni, csak visít és kiabál.

2018. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Estere mar kivagyok de akkor atveszi az apja. De gondolom ha egyedul nevelnem akkor hozzaszoktam volna ahhoz h egyedul vagyok.
2018. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!