Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyaként mi a...

Kisgyerekes anyaként mi a leggyakoribb probléma amivel szembetalálod magad?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Hogy vad idegenek akarják simogatni és tapogatni a gyerekem és nem tudom kezelni ezt..


Pl buszon, metrón, boltban. Hogy milyen cuki. ÉÉÉS? Ha én megyek oda hozzá meggyömöszölni a combját, mit szólna?

2018. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? A sok rosszindulat, ami jónéhány emberben buzog...ez a van kalapja nincs kalapja effektus...akárhogy csinálod, valaki mindig beleköt valamibe (" mindenki sz.ranya csak nem tud róla" ). Engem ez zavar de roppant mód.

Miért nem lehet békében egymás mellett élni. ( kérdésem költői...)

2018. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Utalom a jatszoteri konfliktusokat, pedig egyre tobb van belole. Utalom, hogy az alig 2 evesemmel lemegyunk, es megy a hiszti hogy kinek adja, ne adja a jatekait, hogy a hasonlo koruak allandoan kaviccsal dobaljak es huzzak a hajat, lokdosik.


Nekem meg az a legnehezebb, hogy egy maganyt szereto tipus vagyok, de gyerek mellett keves jut. Mar annak orulok ha este atveszi a gyereket a ferjem es mosogatas kozben egyedul lehetek.


Nehez hogy nincsen autonk, igy mindig tomegkozlekedunk a babakocsival.

2018. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Hogy ha el akarom hagyni a települést akár csak 10 perce is, azt hetekkel előtte 2 beosztást egyeztetve lehet csak leszervezni
2018. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
A sok okoskodó tud hosszú távon kiborítani. Mikor szó szerint, ha van a gyereken sapka, akkor "jaj csak rámelegszik", ha nincs akkor meg "jaj megsüti a fejét a nap"
2018. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Az,hogy a problémamentes,hisztimentes, ujjszopásmentes, jólnevelt gyerekem (3,5 éves) csak a hülyeséget tanulja a többi, egyáltalán nem nevelt gyerektől. Én meg itthon vesszek meg,hogy sosem volt semmi gondunk és mindenap el kell magyarázzam neki,hogy nem,az úgy nem jó ,ahogy a többiek csinálják. És akkor jön a miért. Hát azért,mert vannak buta ,nemtörődöm anyukák,akik lexarják a gyereket és így az is buta lesz szerencsétlen...
2018. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy 10 évet letagadhatok a koromból és minden idegen azt hiszi, felelőtlen tini vagyok, akinek becsúszott a gyerek és emiatt lenéznek, sőt számon kérnek miért voltam ilyen felelőtlen :) bár inkább már ezen is csak nevetek
2018. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
A betegségek....7 éves,voltunk már mindenfélével kórházban,kruppos is volt,sokszor befulladt,már régen kinőtte,de mindig a frász kerülget ha beteg.
2018. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Mások belepofázása. Sosem lesz vége. Már 3 éves a lányom, és még mindig okoskodnak rokonok, ismerősök, ismeretlenek.

És igen, gond sokszor az is, hogy meg kell védeni pár neveletlen hülyegyerektől.

2018. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Csecsemőként a komoly betegségek és egészségügyi gondok, amiket átéltünk, most pedig a tesópiszkálás, állandó rivalizálás (három kisfiú).
2018. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!